(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Motolotnią (20 minut) | Warszawa (okolice)

5.0 1 Opinii

Lot Motolotnią (20 minut) | Warszawa (okolice)


Grębiszew
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Lot widokowy to Twój ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu? A może jeszcze nigdy nie próbowałeś latania i chciałbyś zobaczyć ile radości może dać podbijanie przestworzy? Zapraszamy na Lot Motolotnią (20 minut), który pozwoli Ci “sięgnąć chmur”! Motolotnia nie jest skomplikowanym urządzeniem, jednak dostarcza niezapomnianych wrażeń. Podziwianie wspaniałych widoków podczas lotu widokowego motolotnią to wspaniałe przeżycie, które dostarcza niezapomnianych emocji. Poczuj się wolny jak ptak, spokojnie szybując nad ziemią i ciesz się powietrzną przygodą!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot motolotnią, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa lot?
Przeżycie potrwa około 30 minut, z czego 20 minut potrwa lot motolotnią.

Czy osoba niepełnoletnia może lecieć motolotnią?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Jest wtedy jednak wymagana pisemna zgoda opiekuna prawnego (potwierdzona notarialnie) lub jego obecność podczas lotu motolotnią.

Lot Motolotnią (20 minut) sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent dla dziewczyny, prezent na osiemnastkę

Szukasz pomysłu na emocjonujący prezent dla bliskiej Ci osoby? Chciałbyś, aby cieszyła się ona na myśl o nadchodzącym wyzwaniu? Lot Motolotnią to świetny podarunek dla męża lub żony! Voucher na lot sprawdzi się również na różne okazje, takie jak Dzień Chłopaka lub Dzień Ojca! Lot widokowy to gwarancja emocji i wspaniałych doznań! Podaruj emocje!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Grębiszew

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Lot trwa około 20 min.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Maksymalna waga uczestnika 100 kg. Maksymalny wzrost uczestnika 2 metry. Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motolotnie Mazury | Grębiszew

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Iga

Lot motolotnią z Andrzejem był genialny. Pierwszy, na pewno nie ostatni. Andrzej zadbał, żebym czuła się komfortowo i nie czuła strachu. Bardzo polecam. Przeżycie niesamowite

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.