Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Motolotnią (30 minut) | Warszawa (okolice)

5.0 3 Opinii

Lot Motolotnią (30 minut) | Warszawa (okolice)


Grębiszew
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Marzysz o wspaniałym przeżyciu, które dostarczy Ci niezapomnianych emocji? Ptaki wzbudzały Twoją zazdrość, ponieważ mogły latać? Załóż wygodne ubranie i ruszaj na spotkanie z powietrzną przygodą! Lot Motolotnią (30 minut) to wspaniałe, podniebne przeżycie, które będzie spełnieniem marzeń o lataniu. Ten wyjątkowy lot widokowy pozwoli podziwiać Ci wspaniałe okoliczności przyrody i zobaczyć chmury z bliska! Podczas lotu, zostaniesz prawdziwym członkiem załogi statku powietrznego i poznasz wszystkie procedury, towarzyszące startowaniu i lądowaniu! To będzie niezapomniane przeżycie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot widokowy motolotnią, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa lot?
Przeżycie potrwa około 40 minut, z czego lot będzie trwał 30 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Wymagana jest wtedy pisemna zgoda opiekuna prawnego (poświadczona notarialnie) lub jego obecność podczas realizacji przeżycia.

Lot Motolotnią (30 minut) sprawdzi się jako:
prezent dla singielki, prezent na Dzień Ojca, prezent na Dzień Chłopaka

Chciałbyś podarować bliskiej Ci osobie niezapomnianą przygodę? Szaloną, ekstremalną i całkowicie bezpieczną? Wybierz Lot Motolotnią! Możliwość podziwiania świata z innej perspektywy to sprawdzony pomysł na prezent dla ukochanej lub ukochanego! Przeżycie świetnie sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin lub imienin. Voucher na lot będzie również świetnym wyborem na Dzień Kobiet lub Święta Bożego Narodzenia!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Grębiszew

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Lot trwa około 30 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Maksymalna waga uczestnika 100 kg. Maksymalny wzrost uczestnika 2 metry. Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motolotnie Mazury | Grębiszew

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Kamil M.

Polecam każdemu. Mam lęk wysokości i zdecydowanie jest to Przeżycie również dla takich osób. Pilot wyjaśnił wszystko przed wylotem, odpowiedział na moje pytania. Dodatkowo w trakcie lotu ma się łączność, bo osoby uczestniczą w locie w kasku z mikrofonem. Na górze piękne widoki, akurat trafiła mi się piękna pogoda - trochę chmur, trochę słońca przy najlepszej porze w ciągu dnia. Obawiałem się turbulencji, a właściwie ich nie było.

ELS

Było super. Polecam

Ryszard B.

Witam. Czternastego Lipca 2023 odbyłem lot motolotnią. Wrażenia z przelotu są wspaniałe a widoki zapierające dech w piersi. Świat z góry wygląda inaczej po prostu kosmicznie a doznania w trakcie lotu warte są poświęcenia tych paru złotych i czasu na dojazd. Instruktor przyjacielski dbający o najdrobniejsze szczegóły przed a także w trakcie lotu , jednym słowem sama przyjemność. Pozdrawiam Ryszard.

Zobacz inne propozycje