JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Masaż Magia Dotyku | Gdynia

Masaż Magia Dotyku | Gdynia


Gdynia
1 os.

119 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
119 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jak najlepiej odpocząć po ciężkim dniu? W jaki sposób zregenerować siły lub przygotować się na nadchodzące wyzwania? Najlepiej wykorzystać wiedzę doświadczonych specjalistów i skorzystać z niezwykłego Masażu - Magia Dotykuw Gdyni. Relaksujące przeżycie, odbywające się w renomowanym salonie spa, zapewni Ci niecodzienne doznania. Masaż wykonywany jest przy użyciu ciepłych olejków aromaterapeutycznych. Poczujesz, jak ich ciepło wnika w głąb skóry, zapewniając Ci niesamowite odprężenie. Nagle Twoje mięśnie przestają być spięte i ogarnia Cię nieopisana błogość… wszystkie bóle i drobne dolegliwości uciekają gdzieś daleko - na miejscu zostajesz Ty i Twój wymarzony relaks!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje specjalny rytuał masażu “Magia Dotyku”, przeznaczony dla jednej osoby. Masaż głowy, ramion i pleców odbywa się przy użyciu specjalnych, ciepłych olejków aromaterapeutycznych.

Ile czasu potrwa masaż?
Masaż potrwa około 75 minut.

Jakie zalety niesie za sobą masaż?
Masaż, oprócz działań silnie odprężających, niesie za sobą szereg korzyści prozdrowotnych. Wśród najważniejszych wymienia się: przyspieszenie regeneracji komórek, spowolnienie procesu starzenia się skóry, nawilżenie skóry i oczyszczenie organizmu z toksyn. Dodatkowo masaż działa leczniczo na bóle głowy, migrenę i bezsenność.

Masaż Magia Dotyku | Gdynia | Trójmiasto sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Kobiet, prezent na rocznicę, prezent dla ukochanej

Zbliża się rocznica ślubu, urodziny lub imieniny żony? Poszukujesz uniwersalnego podarunku, który spodoba się niemal każdej kobiecie? Wybierz Masaż Magia Dotyku w Gdyni, który zapewni niezwykły relaks żonie, mamie lub dziewczynie. Voucher na masaż w Trójmieście zachwyci każdą osobę, która pragnie odprężenia oraz tę, która szuka prozdrowotnego zabiegu. Wybierz przeżycie, podaruj emocje, spełnij marzenie! Zachwyć najbliższych oryginalnym prezentem!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Masaż trwa 45 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Relaksujący masaż, z użyciem ciepłych olejków aromaterapeutycznych. Z zabiegów nie mogą skorzystać osoby z chorobami przewlekłymi oraz osoby posiadające choroby skóry. Na miejscu otrzymasz ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Anita

Jestem bardzo zadowolona z masażu, wszystko profesjonalnie i bardzo sympatyczna Pani masażystka. Serdecznie polecam.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.