(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Dla Kochanej Babci"

Nowość
0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Dla Kochanej Babci"


650+ przeżyć, 90+ miast
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć “Dla Kochanej Babci”

Z myślą o wszystkich babciach powstał niezwykły Pakiet Przeżyć “Dla Kochanej Babci”, zbierający w sobie mnóstwo ciekawych możliwości na spędzanie wolnego czasu. Ten zbiór atrakcji umożliwia wybranie jednego przeżycia z dostępnej listy, a następnie zrealizowanie go. Spokojny relaks w SPA, szalona przygoda w mieście, a może przyjemna degustacja? Możliwości jest naprawdę wiele, a atrakcje dostępne są na terenie całej Polski. Zobacz, jak prosto spełnia się marzenia - te najbardziej szalone i te bardziej codzienne!

Pakiet Przeżyć “Dla Kochanej Babci” - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Dla Kochanej Babci” to zbiór różnorodnych i wyjątkowych przeżyć, umożliwiających ciekawe spędzanie czasu. Osoba obdarowana wybierze jedno przeżycie, z którego skorzysta.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć “Dla Kochanej Babci" obejmuje ponad 650 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkadziesiąt unikatowych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji osoba obdarowana wybiera jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Dla Kochanej Babci” - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć “Dla Kochanej Babci” to idealny podarunek dla każdej babci, dzięki któremu spełnisz jej marzenia i pozwolisz na przeżywanie niezapomnianych przygód. Wręczając Pakiet jako prezent masz gwarancję zadowolenia - osoba obdarowana sama wybierze atrakcję, z której skorzysta. Zobacz, jak prosto spełnia się marzenia i obdarowuje emocjami!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

650+ przeżyć, 90+ miast

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 605
Wyświetlono 24 z 605

Zobacz inne propozycje