(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Relaksujący Dzień w SPA | Szczecin

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Relaksujący Dzień w SPA | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

699,00 zł

699,00 zł

O prezencie

Czas, który przeznaczasz na pielęgnacje swojego ciała, jest niezwykle ważny dla Twojego organizmu i ogólnego samopoczucia. Zabiegi wykonywane w domu nie są w stanie przynieść tak spektakularnych efektów, jak te przygotowane przez specjalistów w profesjonalnym SPA. Dlatego oddaj się w ręce osób, które przeniosą Cię w miejsce błogiego spokoju i relaksu. Niech przyjemne uczucie odprężenia ogarnie całe Twoje ciało. Poczuj niebiańskie wytchnienie dzięki Relaksującemu Dniu w SPA w Szczecinie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje zabiegi plus pobyt w Strefie Wellness Open, niesamowitego spokoju i odprężenia. Atrakcje, które zawiera pakiet to:
- wstęp do Strefy Wellness Open, w którym doznasz głębokiego relaksu,
- masaż Rajska Plaża
- zabieg kosmetyczny „Maska kolagenowa” 
- masaż twarzy, szyi, głowy

Czy wiesz, że…
Maska kolagenowa polecana jest szczególnie do skóry dojrzałej, ponieważ pomaga przeciwdziałać powstawaniu zmarszczek.

Relaksujący Dzień w SPA sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, prezent dla niej, prezent na Dzień Kobiet.

Chcesz oczarować bliską Ci osobę niezwykłym prezentem? Nic prostszego! Voucher, dzięki któremu zrelaksuje się w SPA, na pewno skradnie jej serce. Prezent dla kobiety wydaje Ci się prawdziwym wyzwaniem? Spokojnie, upominek dla niej w postaci przeżycia sprosta jej oczekiwaniom. Wybierz podarunek, który na zawsze pozostanie w jej pamięci.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujecie się dobrze. Podczas relaksu w Strefie Wellness wymagany strój kąpielowy, ręcznik oraz czyste obuwie basenowe. Podczas masażu Klient otrzymuje jednorazową bieliznę.

Czas trwania

Cała realizacja trwa kilka godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana rezerwacja, z minimum z trzytygodniowym wyprzedzeniem. Ze względu na fakt, iż ekskluzywne pakiety są mocno rozbudowane czasowo, dopuszcza się możliwość realizacji pakietów przez kilka dni (według życzenia Klienta). Przeciwwskazania: ciąża i menstruacja, zmiany i choroby skórne: rozsiane i ropne, nowotwory, hemofilia, żylaki, skaza naczyniowa, miażdżyca, wszelkie stany zapalne, choroby zakaźne oraz krwiaki, tętniaki, naczyniaki i epilepsja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BALTICA Wellness & Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje