JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Romantyczny Relaks w SPA dla Dwojga | Rzeszów

Romantyczny Relaks w SPA dla Dwojga | Rzeszów


Rzeszów
2 os.

419,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
419,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Każda wspólna chwila, której towarzyszy ukochana osoba oraz czerwień płatków róż jest romantyczna i wyjątkowa. Jeśli do tych dwóch elementów dodamy jeszcze intymną atmosferę salonu SPA to sumą będzie prawdziwy miłosny wybuch! Romantyczny Relaks w SPA dla Dwojga to obietnica niezapomnianych chwil, które pomogą Wam odprężyć się i odpocząć. Kojące masaże oraz czas spędzony w specjalnej strefie, którą będziecie mieć tylko dla siebie na pewno podniosą poziom endorfin. Rozbudzona namiętność nie opuści Was jeszcze długo...

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje serię zabiegów dla dwóch osób w ekskluzywnym salonie SPA w Rzeszowie. Obdarowanym zostanie zrobiony tzw. masaż dla zakochanych, przeprowadzany jednocześnie przez dwóch masażystów przy użyciu specjalnych aromatycznych olejków. W ramach prezentu będą też mogli spędzić półtorej godziny w obsypanej płatkami róż Strefie Relaksu, którą będą mieć na wyłączność.

Co znajduje się w Strefie Relaksu?
W Strefie Relaksu obdarowani mogą skorzystać np. z basenu, jacuzzi bądź sauny.

Ile trwa "masaż dla zakochanych"?
Masaż dla zakochanych trwa około godziny.

Romantyczny Relaks w SPA dla Dwojga | Rzeszów będzie niezwykle pomysłowym podarunkiem dla przyjaciół. Zapewni im wyjątkowe, intymne chwile i potrzebne odprężenie. Będzie super rozwiązaniem jako prezent na Walentynki lub na rocznicę. Uszczęśliwi ich także jako podarunek z okazji zaręczyn! Nie zastanawiaj się dłużej i obdaruj ich romantycznym relaksem!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: 1,5 godzinny pobyt w Strefie Relaksu & SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad) usłanej płatkami róż na wyłączność, 60 minutowy masaż dla zakochanych – wykonywany równocześnie przez dwóch masażystów, słodką niespodziankę na strefie SPA. Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne. Osoby obdarowane na miejscu otrzymają ręcznik i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Marcin S.

Wszystko odbyło się tak jak w opisie. Bardzo dziękujemy jesteśmy zadowoleni i pełni energii. Pozdrawiamy.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.