(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Romantyczny Relaks w SPA dla Dwojga | Rzeszów

0.0 0 Opinii

Romantyczny Relaks w SPA dla Dwojga | Rzeszów


Rzeszów
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,99 zł

499,99 zł

O prezencie

Każda wspólna chwila, której towarzyszy ukochana osoba jest romantyczna i wyjątkowa. Jeśli do tych dwóch elementów dodamy jeszcze intymną atmosferę salonu SPA to sumą będzie prawdziwy miłosny wybuch! Romantyczny Relaks w SPA dla Dwojga to obietnica niezapomnianych chwil, które pomogą Wam odprężyć się i odpocząć. Kojące masaże oraz czas spędzony w specjalnej strefie, którą będziecie mieć tylko dla siebie na pewno podniosą poziom endorfin. Rozbudzona namiętność nie opuści Was jeszcze długo...

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje serię zabiegów dla dwóch osób w ekskluzywnym salonie SPA w Rzeszowie. Obdarowanym zostanie zrobiony tzw. masaż dla zakochanych, przeprowadzany jednocześnie przez dwóch masażystów przy użyciu specjalnych aromatycznych olejków. W ramach prezentu będą też mogli spędzić półtorej godziny w Strefie Relaksu, którą będą mieć na wyłączność.

Co znajduje się w Strefie Relaksu?
W Strefie Relaksu obdarowani mogą skorzystać np. z basenu, jacuzzi bądź sauny.

Ile trwa "masaż dla zakochanych"?
Masaż dla zakochanych trwa około godziny.

Romantyczny Relaks w SPA dla Dwojga | Rzeszów będzie niezwykle pomysłowym podarunkiem dla przyjaciół. Zapewni im wyjątkowe, intymne chwile i potrzebne odprężenie. Będzie super rozwiązaniem jako prezent na Walentynki lub na rocznicę. Uszczęśliwi ich także jako podarunek z okazji zaręczyn! Nie zastanawiaj się dłużej i obdaruj ich romantycznym relaksem!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

ok. 2,5 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: 1,5 godzinny pobyt w Strefie Relaksu & SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad) na wyłączność, 60 minutowy masaż dla zakochanych – wykonywany równocześnie przez dwóch masażystów.  Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne. Osoby obdarowane na miejscu otrzymają ręcznik i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Avena SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Marcin S.

Wszystko odbyło się tak jak w opisie. Bardzo dziękujemy jesteśmy zadowoleni i pełni energii. Pozdrawiamy.

Zobacz inne propozycje