Lot Szkoleniowy Motolotnią | Toruń

1 2 3 4 5 (9)
Toruń
1 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy wiesz jak wyglądają urokliwe uliczki widzane z lotu ptaka? Widziałeś już wszystkie zabytki i warte odwiedzenia miejsca w pięknej okolicy Torunia? Właśnie otrzymałeś możliwość zobaczenia ich z zupełnie nowej perspektywy i dotarcia tam, gdzie na co dzień dotrzeć mogą tylko miejskie gołębie! Wznieś się w przestworza i odbądź lot szkoleniowy, po którym nie tylko zachowasz w pamięci na zawsze niewiarygodne widoki, ale też podstawową wiedzę jak działa maszyna, którą polecisz. Zarezerwuj sobie czas, przygotuj pozytywne nastawienie i wsiadaj na pokład! Motolotnia czeka!

Brak realizacji w lipcu i sierpniu

Lot Motolotnią to:

  • szkolenie teoretyczne na ziemi,
  • lot szkoleniowy nad przepiękną toruńską starówką,
  • zapierające dech w piersiach widoki,
  • niezapomniane przeżycie!
Szukasz idealnego prezentu? Ma to być upominek dla Pani lub Pana? Chcesz podarować komuś możliwość doświadczenia czegoś wyjątkowego w dobrej cenie? Wybierz dla kogoś Lot Szkodleniowy Motolotnią - prawdziwy super prezent marzeń, jakich wiele znajdziesz w naszym katalogu! 

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie powinno być wygodne i osłaniać ciało. Obuwie sportowe, które nie spada z nóg. W chłodne dni należy pamiętać o cieplejszym stroju.

Czas trwania

Lot trwa 6-8 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Loty możliwe przy temp. powietrza powyżej 15°C.

Informacje dodatkowe

Prezent nie jest realizowany w lipcu i sierpniu. Maksymalna waga uczestnika to 110 kg. Osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność opiekuna prawnego. Niezbędna akceptacja Regulaminu Wykonawcy (dostępny na FB Moto-Lot DG - loty zapoznawcze). Promocja na loty w marcu, kwietniu, maju i październiku: za polubienie profilu firmy na FB i zaproszenie do grona znajomych na FB Dariusza Głazika: +10% czasu lotu, 25% rabatu na usługę fotografowania.Opinie (2)

Dominik

Wszystko OK. Polecam

Grzegorz

Ze względów pogodowo-logistycznych lot w sierpniu.2016 w Łebie się nie odbył - zrozumiałe, taki sport, zależny od tych warunków. Niezrażony umówiłem się na kwiecień.2017 w Toruniu i się nie zawiodłem ;) Widok i doznania na najwyższym poziomie adrenalino-radochy ;) Profesjonalna obsługa lotu i kontakt z posiadaczem kuponu.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.