Lot Szkoleniowy Motolotnią Plus | Toruń

1 2 3 4 5 (1)
Toruń
1 os.

240 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzenia o lataniu towarzyszą ludzkości od zarania dziejów. Starożytni Grecy mieli mit o Ikarze, a Leonardo da Vinci całe życie chciał stworzyć maszynę latającą. Twórczym rozwinięciem jego pomysłów jest motolotnia - fantastyczny pojazd, który pozwala sięgnąć chmur! Teraz masz okazję przelecieć się tym niesamowitym statkiem powietrznym. Na samym początku czeka Cię wprowadzenie teoretyczne, połączone ze szkoleniem z zakresu bezpieczeństwa. Chwilę później możesz wyruszać podniebną przygodę. Już w kilka chwil po starcie cały świat znajdzie się u Twoich stóp.  Toruń widziany z lotu ptaka jest jeszcze piękniejsza niż z poziomu ziemi! Niebywała panorama, pęd powietrza na skórze oraz uczucie całkowitej wolności - to właśnie Lot Motolotnią! Gotowy na przygodę swojego życia?

Brak realizacji w lipcu i sierpniu

Lot Motolotnią to:

  • szkolenie teoretyczne na ziemi,
  • lot szkoleniowy nad Toruniem,
  • zapierające dech w piersiach widoki,
  • niezapomniane przeżycie!
Potrzebny Ci jest ekstremalny prezent dla męża, żony lub rodziców? Lot Szkoleniowy Motolotnią Plus to genialny wybór! To genialny podarunek na każdą okazję! Zapewnia ogromne emocje oraz trwałe, przyjemne wspomnienia. Poczucie wolności jakie daje lot motolotnią nie da się porównać z niczym innym. To niebanalny prezent dla każdego, coś co po prostu trzeba przeżyć. Chcesz znaleźć inny, ciekawy prezent? Zobacz nasz katalog marzeń, i sprawdź jakie pomysłowe podarunki przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich.

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie powinno być wygodne i osłaniać ciało. Obuwie sportowe, które nie spada z nóg. W chłodne dni należy pamiętać o cieplejszym stroju.

Czas trwania

Lot trwa 14-16 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Loty możliwe przy temp. powietrza powyżej 15°C. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Brak realizacji w lipcu i sierpniu. Max. waga  to 110 kg. Osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność opiekuna prawnego .Niezbędna akceptacja Regulaminu Wykonawcy (dostępny na FB Moto-Lot DG - loty zapoznawcze). Promocja na loty w marcu, kwietniu, maju i październiku: za polubienie profilu firmy na FB i zaproszenie do grona znajomych na FB Dariusza Głazika: +10% czasu lotu, 25% rabatu na usługę fotografowania.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.