Lot Paralotnią | Bielsko-Biała | Kraków

1 2 3 4 5 (68)
Góra Żar
1 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zawsze fascynowało Cię latanie? Chciałbyś poczuć jak to jest wznieść się w przestworza? Jeżeli tak, to Lot Paralotnią na pewno zaspokoi Twoje pragnienia. Doznaj uczucia, które towarzyszy szybowaniu wysoko nad ziemią. Delektuj się perspektywą, na co dzień niedostępną i leżącą tylko w sferze marzeń. Poczuj przyjemny powiew wiatru we włosach i zobacz, jak fascynujące są sporty lotnicze! Każdy człowiek chociaż raz marzył o wzniesieniu się w powietrze i szybowaniu, niczym ptak. Teraz to marzenie możesz zrealizować w stu procentach. Podczas przelotu zobaczysz z góry świat, który na ziemi wygląda zupełnie inaczej. W powietrzu liczy się tylko przestrzeń dookoła Ciebie i nic więcej. Podejmij wyzwanie!

 

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie teoretyczne,
  • Lot paralotnią w tandemie,
  • Paralotnią steruje wicemistrz świata w Lotach Paralotnią.
 

Chciałbyś przeżyć ekstremalne doświadczenie? A może szukasz pomysłu na prezent dla Chłopaka, Dziewczyny, Taty lub Znajomowego? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję- paralotnia na prezent! Lot Paralotnią to świetny prezent dla każdego fana wysokości oraz dla osób, które nie potrafią usiedzieć w miejscu. Miłośnicy adrenaliny z pewnością będą zachwyceni. Latanie nad miastem w prezencie? Dlaczego nie! Podaruj ekscytujące przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci. To również idealna propozycja na 20, 30, 40, a nawet 50 urodziny!


Miejsce realizacji

Góra Żar

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa od 5 do 30 minut. Długość lotu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekunów prawnych. Waga uczestnika musi mieścić się w przedziale 50-100kg. Możliwość odbycia lotu w dużym stopniu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych. Decyzję o starcie podejmuje pilot.Opinie (12)

Patrycja i Adam

Lot był wyjątkowy, polecamy każdemu! Piękne widoki, cała organizacja bardzo dobra. Pan Krzysiek zna się na rzeczy:) Na pewno jeszcze skorzystamy ! Pozdrowienia, Wysokich lotów!

Krzysztof

Wszystko super, wspaniały instruktor, niesamowite przeżycie!

Andrzej

wszystko SUPER

Darek

Niesamowite przeżycie!!! Przepiękne widoki w połączeniu z adrenaliną pozostaną na zawsze w pamięci. Piloci bardzo uprzejmi i profesjonalni. Polecam spróbować każdemu!

Marzena

Najważniejsze było profesjonalne podejście instruktora do uczestnika, co umożliwiło pozbycie się ewentualnych obaw. Sam lot daje niesamowite wrażenia i niezapomniane chwile "poczucia się bycia ptakiem i i unosić się w powietrzu" :-) Dziękuję bardzo za te chwilę ekstremalnej przyjemności i życzę powodzenia :-)

1 2 3
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności