Lot Paralotnią | Bielsko-Biała | Kraków

1 2 3 4 5 (68)
Góra Żar
1 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zawsze fascynowało Cię latanie? Chciałbyś poczuć jak to jest wznieść się w przestworza? Jeżeli tak, to Lot Paralotnią na pewno zaspokoi Twoje pragnienia. Doznaj uczucia, które towarzyszy szybowaniu wysoko nad ziemią. Delektuj się perspektywą, na co dzień niedostępną i leżącą tylko w sferze marzeń. Poczuj przyjemny powiew wiatru we włosach i zobacz, jak fascynujące są sporty lotnicze! Każdy człowiek chociaż raz marzył o wzniesieniu się w powietrze i szybowaniu, niczym ptak. Teraz to marzenie możesz zrealizować w stu procentach. Podczas przelotu zobaczysz z góry świat, który na ziemi wygląda zupełnie inaczej. W powietrzu liczy się tylko przestrzeń dookoła Ciebie i nic więcej. Podejmij wyzwanie!

 

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie teoretyczne,
  • Lot paralotnią w tandemie,
  • Paralotnią steruje wicemistrz świata w Lotach Paralotnią.
 

Chciałbyś przeżyć ekstremalne doświadczenie? A może szukasz pomysłu na prezent dla Chłopaka, Dziewczyny, Taty lub Znajomego? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję- paralotnia na prezent! Lot Paralotnią to świetny prezent dla każdego fana wysokości oraz dla osób, które nie potrafią usiedzieć w miejscu. Miłośnicy adrenaliny z pewnością będą zachwyceni. Latanie nad miastem w prezencie? Dlaczego nie! Podaruj ekscytujące przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci. To również idealna propozycja na 20, 30, 40, a nawet 50 urodziny!


Miejsce realizacji

Góra Żar

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa od 5 do 30 minut. Długość lotu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekunów prawnych. Waga uczestnika musi mieścić się w przedziale 50-100kg. Możliwość odbycia lotu w dużym stopniu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych. Decyzję o starcie podejmuje pilot.Opinie (20)

Joanna Mularczyk

Lot paralotnią bardzo mi się podobał. Fachowe podejście firmy realizującej. Polecam

Adrianna

Rewelacyjne wrażenia, piękne widoki i profesjonalna obsługa.

Krzysztof Polesz

Super przeżycie, instruktor mega profesjonalny i sympatyczny. Pan Tomasz Krzysztof Stanął na wysokości zadania i jestem w pełni usatysfakcjonowany .

Mateusz Nowak

Bardzo fajny lot, pelen profesjonalizm ze strony wykonawcy. Kazdy kto lubi adrenalinę powinnien sprobować

Sieracki Sylwester

Lot paralotnią - extra przeżycie fachowa polecam obsługa

1 2 3 4
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.