Babskie Spotkanie w SPA | Poznań

0.0 0 Opinie

Babskie Spotkanie w SPA | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Długi tydzień, w którym nie było kiedy spotkać się z przyjaciółką? A może nadmiar obowiązków powoduje ciągłe przekładanie spotkania? Podarujcie sobie chwilę wytchnienia i odpocznijcie podczas wyjątkowego Babskiego Spotkania w SPA! Skorzystajcie ze zdrowotnych właściwości SPA i wypróbujcie błotną ceremonię Rasoul, ajurwedyjskiego masażu całego ciała Abyanga, masażu twarzy z elementami japońskiego masażu Kobido. A to wszystko w atmosferze relaksu i odprężenia z lampką wina w dłoni, przecież zasłużyłyście!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje około 2 godzinny pobyt w SPA, podczas którego skorzystacie z: kąpieli w oślim mleku; ajurwedyjskiego masażu całego ciała Abyanga; masażu twarzy z elementami japońskiego masażu Kobido; otrzymacie również 2 lampki wina.

Ile trwa Babskie Spotkanie w SPA?
Babskie Spotkanie w SPA trwa około 2. godzin.

Czy wiesz, że…
Rasoul to ceremonia okładów błotnych, które oczyszczają, odżywiają i masują skórę oraz kąpieli parowej, która wzmacnia efekt wchłaniania przez skórę minerałów zawartych w glinkach. Pozytywnie oddziałuje na układ mięśniowy, oczyszcza organizm z toksyn, głęboko relaksuje i odpręża.

Babskie Spotkanie w SPA sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Kobiet, prezent dla przyjaciółki, prezent na Dzień Mamy.

Chciałabyś podarować koleżance bądź przyjaciółce coś wyjątkowego? Babskie Spotkanie w SPA to czas spędzony we wspólnym gronie! Idealny podarunek na Dzień Mamy lub Dzień Kobiet. Wybierz się z przyjaciółką na wspólny relaks, odprężenie i oczyszczenie w atmosferze głębokiego relaksu! Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Na realizację należy przybyć 15 minut przed zarezerwowaną godziną zabiegu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Termy Maltańskie

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.