Pomysły na prezenty na Mikołaja dla dzieci

Dla każdego dziecka noc z 5 na 6 grudnia wiąże się z niezwykłymi emocjami. Jest to przecież dzień, kiedy przychodzi święty Mikołaj i zostawia w domu różne podarunki. Co roku najmłodsi na wiele sposobów próbują sprawdzić obecność tego tajemniczego gościa w miejscu zamieszkania. Zastawiają na niego pułapki, zostawiają ciasteczka wraz z szklanką mleka. Rano budzą się z wielką radością, widząc pusty talerzyk i postawione prezenty przy łóżku. 
Zastanawiasz się w jaki sposób obdarować dziecko w tym roku? Jak namalować mikołajkowy uśmiech na twarzy swojej pociechy? Mamy dla Ciebie kilka wyjątkowych propozycji na prezent mikołajkowy dla dzieci!

Figurka św. Mikołaja, któy przynosi dzieciom prezenty 6 grudnia.
Prezent mikołajkowy powinien zachwycać i wzbudzać ciekawość!

Motoryzacyjne przeżycia – coś dla najmłodszych wielbicieli pojazdów

Podróżując z dziećmi, można zauważyć ich ciekawość. Często zadają pytania dotyczące jazdy samochodem i kierowania nim. Chcą próbować różnych rzeczy, proszą o pokazanie funkcjonowania pojazdu. Dla najmłodszych fanów motoryzacji mamy znakomitą propozycję! Jazda Mini Monster Truckiem umożliwi twojemu dziecku samodzielne poprowadzenie takiego pojazdu! W trakcie tego przeżycia możesz jako opiekun być towarzyszem takiej wyprawy i z dumą patrzeć na postępy twojego dziecka. Jazda odbywa się na wyznaczonym torze i można ją zrealizować przez cały rok. To jak, czas na przekazanie kierownicy nieco młodszym?

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – prezent mikołajkowy dla całej rodziny

Najpiękniejsze wspomnienia buduję się czasem spędzonym razem. W gronie rodzinnym, gdzie więzi są niezwykle silne. W zabieganym świecie, pełnym pogoni za pracą, pieniędzmi, przesadzonym rozwojem brakuje często zabawy. A przecież to najważniejsza przyczyna naszej radości! Podaruj sobie i swojej całej rodzinie Rodzinną Zabawę na Farmie Iluzji! W tym przeżyciu odnajdą się zarówno dzieci, jak i dorośli. Pobyt w tym miejscu zapewni wam wiele niezapomnianych wrażeń i będzie świetną okazją do wspólnego szaleństwa. Podczas takiego dnia poznacie Latającą Chatę Tajemnic, zobaczycie swoje odbicia w Labiryncie Luster czy też zwiedzicie Muzeum Iluzji. Gotowi na tą fantastyczną, magiczną i pełną niespodzianek przygodę?

Gdy widzę słodycze to… – pomysł na bardzo słodki prezent

Czekolada, lizaki, żelki, cukierki, pralinki – w dziedzinie słodyczy dzieciaki często bywają ekspertami. Element słodkości to jeden z najważniejszych elementów prezentu dla dziecka. Nie może ich również zabraknąć przy okazji mikołajek! Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Dwojga ze Słodkim Upominkiem to wspaniała okazja, by spróbować swoich sił w cukiernictwie. Dzięki temu przeżyciu, wraz ze swoją pociechą, będziecie mieli okazję poznać proces powstawania cukierków i lizaków. Sami również będziecie mogli zabawić się z tą słodką masą i własnoręcznie stworzyć słodkości, by później zabrać je do domu i ze smakiem zjeść!

Dzięki tym i pozostałym propozycjom prezentów, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, podarujesz swojemu dziecku naprawdę Wyjątkowy Prezent mikołajkowy. Doradcy ds. przeżyć na naszych punktach zadbają o to, by podarunek wyglądał zjawiskowo. Owocnych poszukiwań! Koniecznie zajrzyj do naszej zakładki dla dzieci, gdzie przygotowaliśmy przeżycia z myślą o najmłodszych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *