Zabawa w Parku Linowym "Trasy Panda, Koala i Grizli" | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinii

Zabawa w Parku Linowym "Trasy Panda, Koala i Grizli" | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Zabawa w Parku Linowym "Trasy Panda, Koala i Grizli", Poznań - Cascader Park

Przygotuj się na adrenalinę, która… unosi się w powietrzu? Weź udział w ekscytującej przygodzie, która pozwoli Ci spojrzeć na świat z perspektywy kilku i kilkunastu metrów, pokonując przy tym różne trudności. Zanurz się w Zabawi w Parku Linowym w Poznaniu, na trasach “Panda”, "Koala" i "Grizzly"! Czeka Cię prawdziwy test odwagi - trasy rozciągają się na wysokościach: od 3 do 5 metrów, od 5 do 9 metrów oraz od 5 do 14 metrów! Sprawdź swoją kondycję fizyczną, bawiąc się przy tym fantastycznie. Nadszedł czas na dziką zabawę w koronach drzew!

Zabawa w Parku Linowym na trasach “Panda”, “Koala” i ”Grizli” w Poznaniu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Zabawę w Parku Linowym. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwa przeżycie?
Całe przeżycie potrwa około 150 minut.

Czym charakteryzują się trasy?
Przejdziesz trasę “Panda”, która znajduje się na wysokości 3-5 metrów, trasę “Koala”, która znajduje się na wysokości 5-9 metrów oraz trasę “Grizli”, która znajduje się na wysokości 5-14 metrów.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 16 roku życia. Należy również pamiętać, że maksymalna waga uczestnika nie może przekraczać 100 kg.

Zabawa w Parku Linowym “Trasy Panda, Koala i Grizli” - Voucher na prezent

Zabawa w Parku Linowym “Trasy Panda, Koala i Grizli” w Poznaniu stanowi znakomitą okazją, by wziąć udział w emocjonującej przygodzie na wysokościach. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla każdego, kto chciałby dobrze się bawić i sprawdzić swoje umiejętności na wszystkich trasach parku linowego. Wybierz podarunek, który zapewnia radość i ekscytację. Odkryj, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Około 150 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: przejście trasy “Panda”, która znajduje się na wysokości 3-4 metrów, przejście trasy “Koala”, która znajduje się na wysokości 5-9 metrów oraz przejście trasy “Grizli”, która znajduje się na wysokości 5-14 metrów. Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 16 roku życia. Maksymalna waga uczestnika: 100 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park - Malta

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.