Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Wrocław, Trójmiasto, Lublin, Bydgoszcz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Oczami wyobraźni zobacz siebie w Lamborghini, którego olśniewający wygląd i włoski temperament zachwyca każdego, niezależnie od stopnia zainteresowania motoryzacją. Jesteś w stanie uzmysłowić sobie ten obraz? Teraz mamy dla Ciebie coś znacznie lepszego. Już czas urzeczywistnić swoje marzenia z naszą jazdą Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta i poczuć wielkie emocje na własnej skórze! Instruktor jazdy sprawi, że Twój puls wzrośnie w zaskakującym tempie, a przejażdżkę zapamiętasz na całe życie!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Czeka się wspaniała przejażdżka w fotelu pasażera, podczas gdy wykwalifikowany instruktor poprowadzi Lamborghini Ulicami Miasta i zaprezentuje możliwości sportowego auta.

Gdzie odbywa się przeżycie?
Przeżycie to ekscytująca jazda po mieście. Oczywiście jest ona dostosowana do ruchu miejskiego i odbywa się w taki sposób, by czerpać z niej jak największą radość!

Ile będzie trwało Twoje przeżycie?
Przeżycie trwa 15 minut, z czego spędzisz 7-8 minut na przejażdżce.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Oczywiście, że tak! Jedynym ograniczeniem jest wzrost minimum 150 cm. W przypadku niższych osób możliwe jest użycie podkładki na siedzenie. 

Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, upominek dla mężczyzny, podarunek na Dzień Dziecka

Planujesz zorganizować coś specjalnego na Dzień Dziecka? W takim razie mamy ekstra przeżycie dla Ciebie i Twoich bliskich! Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta uszczęśliwi Twoje dziecko w niewyobrażalny sposób! Taka przejażdżka zaskoczy Twoją pociechę i sprawi niezapomniany Dzień Dziecka lub urodziny! To również świetny pomysł na prezent dla ukochanego mężczyzny lub ojca. Pozwól swoim bliskim na wyjątkowe chwile w kultowym aucie!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Wrocław, Trójmiasto, Lublin, Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Realizacja trwa 15 min., z czego około 7-8 min. spędzisz na przejażdżce.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące. W samochodzie jedzie jedynie osoba obdarowana z instruktorem.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przejażdżka w fotelu pasażera. Minimalny wiek uczestnika to 5 lat. Przy wzroście poniżej 150 cm realizacja odbędzie się w foteliku dziecięcym. Przejażdżka odbędzie się po wyznaczonej trasie w danym mieście pod opieką instruktora. Prezent realizowany eventowo w wyznaczonych przez Wykonawce terminach.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

MAJA

Profesjonalizm instruktora, prezent trafiony w 10

Rafał

Syn zachwycony, polecę innym na pewno, bo super prezent, dzięki.

Kris

Polecam firmę "Wyjątkowy prezent" Wszystko zostało przygotowane na najwyższym poziomie ! Obsługa wyjątkowo sympatyczna.

Karolina K.

Profesjonalizm, fachowe podejście, komfort to trzy najważniejsze określenia ;) Poza tym wspaniały człowiek, który pomógł i doradził. Na pewno jeszcze z chęcią skorzystam ;)

Marcin Czarny

Samochód był w 100% sprawny i czysty, instruktor miły, uprzejmy i pomocny. Jazda była przyjemna. Szkoda, że sam przejazd trwa tak krótko, warto pomyśleć o wydłużeniu trasy lub aby przejazd trwał nie jedno okrążenie zaplanowanej trasy a dwa.

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.