(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta | Wiele Lokalizacji

5.0 7 Opinii

Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Wrocław, Trójmiasto
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta, Wiele lokalizacji na terenie kraju

Oczami wyobraźni zobacz siebie w Lamborghini, którego olśniewający wygląd i włoski temperament zachwyca każdego, niezależnie od stopnia zainteresowania motoryzacją. Już czas urzeczywistnić swoje marzenia podczas wyjątkowej jazdy - Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta! Poczuj wielkie emocje na własnej skórze! Instruktor jazdy sprawi, że Twój puls wzrośnie w zaskakującym tempie, a przejażdżkę zapamiętasz na całe życie! Usiądź wygodnie na miejscu pasażera i ruszaj na spotkanie z przygodą!

Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwa jazda?
Całe przeżycie potrwa około 15 minut, z czego jazda potrwa około 7-8 minut. Czas trwania zależny jest od prędkości jazdy.

Gdzie odbywa się jazda?
Przeżycie to ekscytująca jazda po mieście. Oczywiście jest ona dostosowana do ruchu miejskiego i odbywa się w taki sposób, by czerpać z niej jak największą radość! Jazda odbywa się na fotelu pasażera, a auto prowadzi doświadczony instruktor.

Jakimi osiągami charakteryzuje się auto?
Lamborghini Gallardo to:
- moc: 542 KM;
- przyspieszenie 0-100 km/h: 3,7 s;
- prędkość maksymalna: 325 km/h.

Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta - Voucher na prezent

Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta to niezwykła motoryzacyjna przygoda, podczas której można poznać możliwości legendarnego auta ze stajni Lamborghini, siedząc wygodnie na fotelu pasażera. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla miłośników dobrej zabawy i ogromnej ekscytacji. Wybierz Voucher prezentowy i wręcz bliskiej osobie emocje, które pozostaną w jej pamięci na zawsze. Czas na marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Wrocław, Trójmiasto

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Realizacja trwa 15 min., z czego około 7-8 min. spędzisz na przejażdżce.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Voucher zapewnia jazdę jako pasażer samochodu Lamborghini, prowadzonego przez doświadczonego instruktora. Minimalny wiek uczestnika: 5 lat. Przy wzroście poniżej 150 cm realizacja odbędzie się w foteliku dziecięcym. Co-Drive Lamborghini odbędzie się po wyznaczonej trasie w danym mieście. Realizacja odbywa się podczas specjalnie organizowanych przez wykonawcę eventów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FunRacing

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 7 Opinii

Agnieszka K.

Z przejażdżki korzystał 12-letni syn, który jest bardzo zadowolony. Instruktor zapewnił mu poczucie bezpieczeństwa, dbał o komunikację z synem podczas całej jazdy po mieście, pytał, reagował na odczucia, co było bardzo istotne dla syna. Oczywiście niesamowitą frajdą był sam przejazd, "wciśnięcie w fotel", pokazanie ułamka możliwości auta :-) Podejście instruktora - super. Dziękujemy i polecamy każdemu na prezent.

Franek

Przejażdżka lamborghini po miescie super. Polecam

Paweł P.

Niesamowite przeżycie i bardzo miłe spotkanie. Prezent otrzymałem od córki na urodziny, było fantastycznie, na pewno jeszcze skorzystamy ???? POLECAM ????

MAJA

Profesjonalizm instruktora, prezent trafiony w 10

Rafał

Syn zachwycony, polecę innym na pewno, bo super prezent, dzięki.

Wyświetlono 5 z 11

Zobacz inne propozycje