JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta | Wiele Lokalizacji

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Wrocław, Trójmiasto, Lublin, Bydgoszcz
1 os.

199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Oczami wyobraźni zobacz siebie w Lamborghini, którego olśniewający wygląd i włoski temperament zachwyca każdego, niezależnie od stopnia zainteresowania motoryzacją. Jesteś w stanie uzmysłowić sobie ten obraz? Teraz mamy dla Ciebie coś znacznie lepszego. Już czas urzeczywistnić swoje marzenia z naszą jazdą Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta i poczuć wielkie emocje na własnej skórze! Instruktor jazdy sprawi, że Twój puls wzrośnie w zaskakującym tempie, a przejażdżkę zapamiętasz na całe życie!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Czeka się wspaniała przejażdżka w fotelu pasażera, podczas gdy wykwalifikowany instruktor poprowadzi Lamborghini Ulicami Miasta i zaprezentuje możliwości sportowego auta.

Gdzie odbywa się przeżycie?
Przeżycie to ekscytująca jazda po mieście. Oczywiście jest ona dostosowana do ruchu miejskiego i odbywa się w taki sposób, by czerpać z niej jak największą radość!

Ile będzie trwało Twoje przeżycie?
Przeżycie trwa 15 minut, z czego spędzisz 7-8 minut na przejażdżce.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Oczywiście, że tak! Jedynym ograniczeniem jest wzrost minimum 150 cm. W przypadku niższych osób możliwe jest użycie podkładki na siedzenie. 

Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, upominek dla mężczyzny, podarunek na Dzień Dziecka

Planujesz zorganizować coś specjalnego na Dzień Dziecka? W takim razie mamy ekstra przeżycie dla Ciebie i Twoich bliskich! Co-Drive Lamborghini Ulicami Miasta uszczęśliwi Twoje dziecko w niewyobrażalny sposób! Taka przejażdżka zaskoczy Twoją pociechę i sprawi niezapomniany Dzień Dziecka lub urodziny! To również świetny pomysł na prezent dla ukochanego mężczyzny lub ojca. Pozwól swoim bliskim na wyjątkowe chwile w kultowym aucie!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Wrocław, Trójmiasto, Lublin, Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Realizacja trwa 15 min., z czego około 7-8 min. spędzisz na przejażdżce.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące. W samochodzie jedzie jedynie osoba obdarowana z instruktorem.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przejażdżka w fotelu pasażera. Minimalny wiek uczestnika to 5 lat. Przy wzroście poniżej 150 cm realizacjia odbędzie się w foteliku dziecięcym. Przejażdżka odbędzie się po wyznaczonej trasie w danym mieście pod opieką instruktora. Prezent realizowany eventowo w wyznaczonych przez Wykonawce terminach.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1508
Filtruj Prezenty

Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
Jakub S.

Dzień dobry. Dziękuję za możliwość przejażdżki SPORTOWYM autem. Wrażenia całkowicie pozytywne. Wykonawca też wykazał się pełnym zaangażowaniem i wygodną organizacją spotkania. Będę polecał usługę :)

Fabian Kurowski

Nie było żadnego problemu. Bon kupiony internetowo - szybka dostawa. Rezerwacja do realizacji sprawna. Super zabawa!! Polecam w 100%

 

Jeździłem lambo. Właściciel auta fajnie przedstawil opis auta. Jazda prowadziła mostem północnym gdzie można lekko depnąć☺️ miłym zaskoczeniem byl fakt prowadzenia auta mimo, że prezent przewidywał jazdę jako pasażer. Pozdrawiam serdecznie. Jestem bardzo zadowolony z usługi.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.