Co-Drive Ferrari Ulicami Miasta | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Co-Drive Ferrari Ulicami Miasta | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Wrocław, Trójmiasto, Bydgoszcz, Opole
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Czy wiesz, że czarny rumak, stojący na dwóch tylnych nogach jako logo marki Ferrari, symbolizuje szczęście? Wybierz się na Co-Drive Ferrari Ulicami Miasta i też zostań szczęściarzem! Usiądź na miejscu pasażera w sportowym aucie i zachwyć się niewyobrażalną klasą i stylem włoskiej perełki motoryzacyjnej. Co więcej, doświadczony instruktor zabierze Cię w trasę, której nie zapomnisz, a Ty zrobisz imponujące wrażenie na pieszych! Już czas na drogowe szaleństwo i wielkie emocje!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Czeka Cię wspaniała przejażdżka w fotelu pasażera, podczas gdy wykwalifikowany instruktor poprowadzi Ferrari Ulicami Miasta i zaprezentuje możliwości sportowego auta.

Gdzie odbywa się przeżycie?
Przeżycie to ekscytująca jazda po mieście. Oczywiście jest ona dostosowana do ruchu miejskiego i odbywa się w taki sposób, by czerpać z niej jak największą radość!

Ile będzie trwała Twoja jazda?
Przeżycie trwa 15 minut, z czego spędzisz 7-8 minut na przejażdżce.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Oczywiście, że tak! Jedynym ograniczeniem jest wzrost minimum 150 cm. W przypadku niższych osób możliwe jest użycie podkładki na siedzenie.

Co-Drive Ferrari Ulicami Miasta sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, upominek dla niego, podarunek na Dzień Ojca.

Szukasz niebanalnego prezentu dla niego? Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Ojca? W takim razie mamy coś specjalnego dla Ciebie, czyli Co-Drive Ferrari Ulicami Miasta. Ten niekonwencjonalny prezent pozwoli Twoim bliskim zapomnieć o rzeczywistości i da niesłychaną radość! To wymarzony prezent dla ukochanego mężczyzny, brata i ojca, a także wszystkich fanów motoryzacji! Podaruj pełne emocji przeżycie na urodziny, Dzień Mężczyzny i Ojca!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Wrocław, Trójmiasto, Bydgoszcz, Opole

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Realizacja trwa 15 min., z czego około 7-8 min. spędzisz na przejażdżce.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące. W samochodzie jedzie jedynie osoba obdarowana z instruktorem.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Przejażdżka w fotelu pasażera. Minimalny wiek uczestnika to 5 lat. Przy wzroście poniżej 150 cm realizacja odbędzie się w foteliku dziecięcym (Wykonawca nie zapewnia fotelika). Przejażdżka odbędzie się po wyznaczonej trasie w danym mieście pod opieką instruktora. Prezent realizowany eventowo w wyznaczonych przez Wykonawce terminach0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Leszek

Super atrakcja, niezapomniane przeżycia. Organizacja przejazdu wzorowa. Polecam każdemu ten przejazd.

Marzena I.

Syn zadowolony z przejażdżki, ludzie z pasją, i z ogromną wiedzą, którą się dzielą. Super.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.