Warsztaty Wine&Food Pairing | Warszawa

0.0 0 Opinie

Warsztaty Wine&Food Pairing | Warszawa


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wine&food pairing - czym to właściwie jest? Czy trzeba być szefem kuchni, żeby to wiedzieć? Czy jest to tak skomplikowane, że tylko nieliczni są w stanie zająć się tym zagadnieniem? Otóż nie - teraz i Ty masz szansę zgłębić tajniki tej sztuki kulinarnej! Odkryjesz sposoby łączenia wina z jedzeniem, w taki sposób, by wydobyć z niego najprawdziwszą głębię smaku, ale też zostaną Ci zaserwowane gotowe pomysły szefa kuchni. Lepiej dobrze się przygotuj na nadchodzącą smakową rewolucję!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje warsztaty z wine&food pairingu, lampkę wina musującego na powitanie oraz degustację deskę pięciu przekąsek. Do każdej przekąski serwowana będzie jedna lampka wina.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa ok 1,5-2,5 godziny.

Jakie są przeciwwskazania?
Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat, nie może być pod wpływem alkoholu ani środków odurzających.

Warsztaty Wine&Food Pairing | Warszawa sprawdzi się jako niecodzienny prezent dla Taty. Zafunduj mu Warsztaty z winem i rozwiń w nim miłość do kuchni!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1,5 - 2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Degustacja obejmuje deskę pięciu przekąsek, do każdej przekąski serwowana będzie jedna lampka wina plus lampka wina musującego na powitanie. Usługa nie obejmuje: dodatkowo zamawianych pozycji z menu, dodatkowych butelek wina.Rezerwacja terminu realizacji usługi - min. 7 dni wcześniej, Warsztaty odbywają się indywidualnie, lub po zebraniu 10 osobowej grupy.Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat, nie może być pod wpływem alkoholu ani środków odurzających.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Odkupienie Win

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.