Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Pojedynek Subaru Impreza STI vs Mitsubishi Lancer EVO | Ułęż

(0)
Lokalizacja
Ułęż (100 km od Warszawy)
Uczestnicy
1
Sezon
Ciepły
Ważność
12 Miesięcy

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Mitsubishi Lancer i Subaru Impreza są jak najbardziej ekskluzywna japońska sake - oba ogniste, rozpalają emocje i najlepiej smakują na gorąco. Rozsmakuj się w nich i rozstrzygnij odwieczny pojedynek dwóch motoryzacyjnych rywali z Kraju Kwitnącej Wiśni. W trakcie jazdy każdym z aut w pełni docenisz zaczepny ryk turbodoładowanych silników o mocy 400 i 300 KM. Przeżyj najbardziej rozpędzone minuty w swoim życiu, dociśnij pedał gazu i poczuj zastrzyk adrenaliny. Zdecyduj, który z nich - Mitsubishi czy Subaru - ma w sobie więcej japońskiej precyzji i sportowego pazura. Emocje będą Ci towarzyszyć jeszcze długo po tym, jak opuścisz tor! Jesteś gotowy rozstrzygnąć odwieczny konflikt tytanów?

Realizując prezent:

  • Zapoznasz sie z torem,
  • Przejedziesz sie samochodami: Subaru Impreza STI oraz Mitsubishi EVO,
  • Zdobędziesz niesamowite wspomnienia.

Pojedynek Subaru Impreza STI vs Mitsubishi Lancer EVO to oryginalny prezent dla chłopaka, męża albo ojca. Zresztą, tak naprawdę każdy ucieszy się z dodatkowej dawki adrenaliny. A może to, czego szukasz, to prezent pod choinkę? Szansa na porównanie tych dwóch wyjątkowych aut da wiele radości każdemu fanowi motoryzacji. Jazda autami rajdowymi tej klasy to także świetny prezent na urodziny - wyjątkowy sposób na rozpoczęcie następnego roku swojego życia.

Miejsce realizacji

Ułęż (100 km od Warszawy)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru (łącznie około 4 kilometry).

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Po jednym okrążeniu każdym z aut. Z prezentu mogą skorzystać osoby powyżej 16 roku życia. W przypadku niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w wybranych przez Wykonawcę terminach. Długość toru: ok. 2km.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Realizacja:

Motoprezent

Wszystkie oferty Partnera
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje