(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Aston Martinem Vantage (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

1 rok ważności Promocja
5.0 2 Opinii

Jazda Aston Martinem Vantage (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..
1 os.
Voucher ważny do: 2025-04-20
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

739,00 zł

739,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Co powiesz na przygodę obejmującą wyścigową jazdę sportowym autem po torze? Brzmi jak spełnienie marzeń? W takim razie nie masz na co czekać. Zarezerwuj najbliższy dogodny termin i wybierz się na tor, aby przetestować brytyjskiego Astona Martina Vantage. Sprawdź, czy uda Ci się osiągnąć setkę w 5 sekund – to auto jest do tego zdolne. Będziesz mieć dwa pełne okrążenia, aby nacieszyć się tą wyjątkową maszyną i w pełni poznać jej możliwości. Nie zmarnuj takiej okazji!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Aston Martinem Vantage (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji to motoprezent, który dla każdego faceta będzie niczym wizyta w Disneylandzie dla dziecka. Jeżeli wręczysz mu taki podarunek, to możesz mieć pewność, że nie będzie mógł spać po nocach z ekscytacji, a kolegom nie będzie opowiadał o niczym innym. Jeżeli naprawdę pragniesz mu sprawić radość, to ten prezent na urodziny będzie najlepszym rozwiązaniem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl . Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.5.0 2 Opinii

Marek Wojciechowski

polecam wszystkim miłośnikom przyrody i doznań adrenalina na 100%

Maciej Gasikowski

Bylo niesamowicie, szkoda, że wszystkie samochody nie były wcześniej gdzieś wystawione żeby można było porobić zdjecia. Tak to absolutnie nie mam zastrzeżeń. Podziwiam i pozdrawiam

Zobacz inne propozycje