JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Jazda Maserati (1 okrążenie) | Wiele lokalizacji

Jazda Maserati (1 okrążenie) | Wiele lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Trójmiasto i inne..
1 os.

449 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
449 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Od dziecka jesteś zafascynowany sportowymi samochodami i na bieżąco oglądasz wyścigi samochodowe? Jesteś przekonany, że wiesz o nich wszystko? Wzmocnij swoją pasję do motoryzacji i wzbogać ją o nowe doświadczenia. Zasiądź za kierownicą włoskiej perełki, czyli Maserati GT MC Stradale i wybierz się w podróż jakiej jeszcze nie przeżyłeś! Przekonaj się jakie uczucia towarzyszą człowiekowi, podczas gdy silnik samochodu zawzięcie ryczy, a Twoje serce bije w szalonym tempie! Ciesz się z brawurowej jazdy po torze i poczuj moc adrenaliny.


Jakim modelem odbędzie się przejazd oraz jakie są jego parametry techniczne?
Model Maserati GT MC Stradale. Nadwozie: Coupe, napęd: tylnia oś, silnik: V8 o pojemności 4,7 l, moc maksymalna: 460 KM, prędkość maksymalna: 300 km/h, 0 - 100 km/h: 4,7 s.

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Jazda Maserati (1 okrążenie) | Wiele lokalizacji to świetny upominek dla zakochanych w świecie motoryzacji mężczyzn, ale również dla tych, którzy są spragnieni adrenaliny i mocnych wrażeń.Podaruj swojemu mężowi, chłopakowi czy tacie przygodę życia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Trójmiasto i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie http://www.carreracarsteam.pl. Rezerwacji dokonujemy wyłącznie drogą mailową biuro@carreracarsteam.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Miłosz Ł.

Cudowny dżwięk silnika - wolnossąca V8-ka to jest to! Warto dokupić kółko po pełnej nitce Toru Poznań!

Paweł

Niesamowite wrażenia z jazdy. Fantastyczny instruktor - Jeśli jazda to tylko na Torze Poznań! :) Bardzo przyjazna i bezproblemowa obsługa :) Polecam.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.