Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Aston Martinem Vantage (3 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

1 rok ważności
0.0 0 Opinii

Jazda Aston Martinem Vantage (3 okrążenia) | Wiele Lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..
1 os.
Voucher ważny do: 2025-06-23
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1039,00 zł

1039,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Zdarzyło Ci się kiedyś marzyć o tym, aby zasiąść za kierownicą luksusowego auta i rozpędzić je do maksymalnej prędkości? Marzenia są od tego, żeby je spełniać. Wybierz się na tor i zasiądź za kierownicą Astona Martina Vantage. Ta maszyna chowa pod maską 426 koni mechanicznych, które umożliwiają osiągnięcie prędkości nawet 280 km/h. Jeżeli przy takiej prędkości nie zadrży Ci serce, to chyba nic nie jest w stanie go wzruszyć. Przetestuj możliwości tego wyjątkowego auta!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Aston Martinem Vantage (3 okrążenia) | Wiele Lokalizacji to podarunek którego szukasz.Trudno o bardziej trafiony prezent dla mężczyzny niż jazda szybkim luksusowym autem po profesjonalnym torze. Jeżeli chcesz sprawić mu na urodziny, albo z innej okazji, naprawdę fantastyczny podarunek, to możesz mieć pewność, że inwestycja w motoprezent, który gwarantuje jazdę Astonem Martinem Vantage po torze, jest najlepszym rozwiązaniem. Nie zastanawiaj się nad zwyczajnym upominkiem, podaruj mu coś naprawdę ekstra!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 3 okrążeń po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl . Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje