(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Chevroletem Camaro (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji

1 rok ważności Promocja
5.0 1 Opinii

Jazda Chevroletem Camaro (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..
1 os.
Voucher ważny do: 2025-05-23
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

369,00 zł

369,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Czy Tobie też na hasło kultowe auto, przychodzi do głowy wspaniały Chevrolet Camaro? Przez znaczną większość fanów starych samochodów jest to najbardziej pożądane auto. Nie bez powodu – ten obchodzący niedawno pięćdziesięciolecie istnienia model ma niepowtarzalny styl. Prowadząc go można poczuć się niczym gwiazda przemierzająca szosy słonecznej Kalifornii. Zasiądź za jego kierownicą i przekonaj się o tym osobiście!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Chevroletem Camaro (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji  to dla większości facetów fantastyczny podarunek, który zapewni im wiele radości. Frajda z realizacji takiego upominku będzie tym większa, że Jazda Chevroletem Camaro, to przygoda dla większości osób niedostępna. Taka przejażdżka po torze kultowym autem to prezent marzeń dla każdego mężczyzny – nawet jeżeli nie jest motomaniakiem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez. Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.5.0 1 Opinii

Mariusz R.

Ogólnie ok. Tylko zbyt wysoka cena prezentu na tak krótki przejazd.

Hubert

Spełnione marzenie, świetna zabawa, miła obsługa i szybkie samochody

Zobacz inne propozycje