Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Chevroletem Camaro (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

1 rok ważności
5.0 2 Opinii

Jazda Chevroletem Camaro (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..
1 os.
Voucher ważny do: 2025-06-23
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

619,00 zł

619,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Czy wiesz, że w starych Hollywoodzkich filmach najczęściej występującym autem jest właśnie Chevrolet Camaro? Nie bez powodu – to auto ma taki charakter, że błyskawicznie podbiło serca wszystkich znawców motoryzacji, a nawet stało się ikoną popkultury swojego czasu. Nie dawno model tego auta obchodził swoje pięćdziesięciolecie powstania. Takie święto można celebrować tylko w jeden sposób. Zasiądź za kierownicą Chevroleta Camaro i przeżyj jazdę swojego życia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę Chevroletem Camaro dla jednej osoby.

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Chevroletem Camaro (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji to wymarzony prezent dla faceta, ponieważ pozwoli mu przeżyć niecodzienną przygodę motoryzacyjną. Wręczając mu taki podarunek, możesz mieć pewność, że będzie Ci niezwykle wdzięczny. Voucher na jazdę super autem to gwarancja zadowolenia! Spełnij jedno z jego marzeń, wybierając ten super prezent! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl . Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.5.0 2 Opinii

Rafał Respondek

Było super cała atmosfera obsługa extra nic dodać nic ująć.

Zobacz inne propozycje