(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Porsche 991 GT3 (2 okrążenia) | Wiele lokalizacji

1 rok ważności Promocja
5.0 2 Opinii

Jazda Porsche 991 GT3 (2 okrążenia) | Wiele lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Trójmiasto i inne..
1 os.
Voucher ważny do: 2025-07-21
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

849,00 zł

849,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Jest niewiele modeli samochodów, które wywołują takie kontrowersje jak Porsche 911. Sceptycy twierdzą, że konstrukcja była oryginalna w dniu premiery w 1963 roku, a później przechodziła jedynie liftingi. Entuzjaści wiedzą jednak, że nie można poprawić ideału! Ponadczasowy design i niemiecka technologia to kombinacja, obok której nie można przejść obojętnie. Zwłaszcza, jeżeli mówimy o mocarnej wersji GT3! Całkowicie odchudzona, sportowa wersja modelu 911, która posiada aż 450 koni mechanicznych. Usiądź za kierownicą samochodu-legendy i przekonaj się, jak poradzisz sobie na torze. Adrenalina, ogromne przyspieszenie i wspomnienia na całe życie gwarantowane!

Jakie są parametry techniczne pojazdu?
Nadwozie: 2 drzwiowe Coupe z klatką, silnik: 6 cylindrowy boxer 3800ccm, skrzynia biegów: PDK 7-biegowa, moc maksymalna: 450 KM przy 7900 rpm, moment obrotowy: 440 Nm przy 5600 rpm, maksymalne obroty: 7900 rpm, prędkość maksymalna: 305 km/h, 0 - 100 km/h: 3,9 s.

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Porsche 991 GT3 (2 okrążenia) | Wiele lokalizacji to niesamowite przeżycie, które zapewnia masę adrenaliny oraz miłe wspomnienia. Właśnie tak wygląda nasz Wyjątkowy przepis na prezent marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Trójmiasto i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie http://www.carreracarsteam.pl . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie drogą mailową biuro@carreracarsteam.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.5.0 2 Opinii

Konrad

Cudowna przygoda - polecam :)

Lin I-Chon

The best ride ever! Instructor perfect English informed me how to drive

Zobacz inne propozycje