Pojedynek McLaren 650S vs Ferrari F458 Italia (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (1)
Wiele lokalizacji na terenie kraju
1 os.

899 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Masz takie wspomnienia, które zawsze chętnie przywołujesz z nostalgią? Jeżeli tak, to niedługo będziesz mieć jeszcze jedno. Pojedynek McLaren 650S vs Ferrari 458 Italia, będzie dla Ciebie doświadczeniem, którego nigdy nie zapomnisz. Poprowadź dwa przerażająco szybkie samochody i rozstrzygnij, który z nich Twoim zdaniem zasługuje na laur pierwszeństwa. Taka konfrontacja wymaga stalowych nerwów i nie lada umiejętności. Przygotuj się do niej odpowiednio!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?

Realizację odbywają się w z góry ustalonych przez wykonawcę terminach w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?

Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?

Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Pojedynek McLaren 650S vs Ferrari F458 Italia sprawdzi się jako:

prezent dla szefa, prezent dla mężczyzny, prezent na urodziny. 

Jeżeli chcesz kupić wyjątkowy prezent na urodziny dla faceta, to wybierając Pojedynek McLaren 650S vs Ferrari F458 Italia masz gwarancję, że obdarowany będzie zachwycony niczym dziecko. Wiedz, że ten podarunek to nie jest zwyczajny motoprezent, ale luksusowa przygoda, o której marzy każdy wielbiciel szybkiej jazdy i wyścigowych samochodów.


Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru, po jednym każdym z aut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl . Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.Opinie (1)

Tomasz Sikora

Bardzo dobra organizacja. Świetna ekipa koordynatorów i instruktorów. Mega przeżycie. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.