Paintball Laserowy – Rozgrywka dla 6 osób (30 minut)

1 2 3 4 5 (2)
Warszawa
6 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie sprawdzić swoje umiejętności w szybkiej reakcji na działania przeciwnika oraz przekonać się o swoich umiejętnościach taktycznych? Paintball Laserowy - Rozgrywka dla 6 osób jest tym, czego szukacie! Podzielcie się na grupy - wybierzcie swoich liderów. Niech chęć zwycięstwa zmotywuje Was do walki. Musicie być twardzi - pokażcie, na co Was stać! Zademonstrujcie innym swoje zdolności strategiczno - taktyczne. Stwórzcie plan, który zapewni Wam wygraną. Nie dajcie się oszukać - spróbujcie przechytrzyć nieprzyjaciela. Bądźcie szybsi... Dzięki rozgrywce poczujecie się jak na polu bitwy. Pamiętajcie - to nie tylko prawdziwy sport ekstremalny, lecz także świetna zabawa, która na długo spędzi Wam sen z powiek.

 

Prezent zawiera:

  • Świetną zabawę, 
  • Niezbędny sprzęt, 
  • Amunicję.
 
Potrzebujecie pomysłu na prezent dla Przyjaciół, czy Pracowników? Paintball Laserowy - Rozgrywka dla 6 osób z pewnością zachwyci zarówno Brata, Tatę, Męża, jak i Siostrę, czy Koleżankę. Koniec z tradycyjnymi upominkami - idźcie z duchem czasu! Podarujcie przeżycia. Pamiętajcie, że nie da się kupić wspomnień, a to dzięki nim życie staje się piękniejsze. Dajcie bliskim voucher

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut (sama rozgrywka trwa 20 minut)

Informacje dla oglądających

6 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zastrzega sobie możliwość tworzenia grup do 10 osób. Udział w zmaganiach mogą wziąć dzieci od 7 roku życia.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.