Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Jazda Subaru Impreza STI (2 okrążenia) | Ułęż

(0)
Lokalizacja
Ułęż (100 km od Warszawy)
Uczestnicy
1
Sezon
Ciepły
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Subaru Impreza jest następcą Subaru Leone, co od razu powinno rozpalić wyobraźnię wszystkich fanatyków motoryzacji. W końcu "Leone" znaczy po włosku lew, a następcą lwa może być tylko inne dzikie zwierzę. I dokładnie takie jest właśnie Subaru Impreza STi, które spełnia z nawiązką oczekiwania każdego miłośnika sportowych aut na tej planecie. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, wystarczy, że rzucisz okiem na historię wyścigów samochodowych. Zapewniam, że znikną bezpowrotnie. Jeśli jednak nadal zastanawiasz się, czy warto spróbować koktajlu z adrenaliny, jakim jest jazda Subaru, oto jego parametry. 300 koni mechanicznych, prędkość maksymalna 250 km/h, przyspieszenie do setki 4,5 sekundy - na to nie ma kontrargumentów. Zdecyduj się na jazdę tym legendarnym autem, a poczujesz, jak życie nabiera rozpędu.

Parametry:

  • Silnik: 2.0 Turbo,
  • Moc: 300 KM,
  • Prędkość max: 250 km/h,
  • Przyśpieszenie: 4,5 sekundy.

Zastanawiasz się, co robić w weekend? Jazda Subaru Impreza STI to doskonały pomysł na nietypowe spędzenie dwóch ostatnich dni tygodnia. Teraz możesz zostawić montonię daleko w tyle! Jest to także prezent marzeń dla każdego, kto uważa motoprezent za lepszy od zwykłego prezentu. Jest tak z pewnością w przypadku wielu fanów czterech kółek. Pamiętaj, nietuzinkowe prezenty sprawiają, że życie to przygoda. Jazda Subaru Impreza STI to świetny podarunek na dzień ojca, dzień chłopaka oraz pod choinkę. To także ciekawy prezent na urodziny albo imieniny dla każdego lubiącego mocne emocje. Jeśli zależy Ci, żeby twój upominek był oryginalny i sprawił obdarowanemu dużo radzości, zdecyduj się na Jazdę Subaru Imprezą STI.

Miejsce realizacji

Ułęż (100 km od Warszawy)

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru (łącznie około 4 kilometry).

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą Subaru Impreza STi w towarzystwie instruktora. Z prezentu mogą skorzystać osoby powyżej 16 roku życia. W przypadku niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w wybranych przez Wykonawcę terminach.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Realizacja:

Motoprezent

Wszystkie oferty Partnera
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje