Jednostka Paintballowa Kraków

Jednostka Paintballowa w Krakowie ma swojej ofercie coś dla prawdziwych fanów adrenaliny. Zbierz ekipę i spróbujcie swoich sił w pojedynku w Paintballa! Będziecie mieli okazję wykorzystać strategie, które zwiodą wroga i doprowadzą Was do wygranej. Na polu paintballowym macie zagwarantowaną świetną zabawę i niezapomniane emocje. Zintegruj się ze swoimi znajomymi lub zabierz sprawdzoną ekipę na bitwę paintballową. Po udanym pojedynku możecie spędzić razem czas przy ognisku z kiełbaskami i stworzyć kolejne wspaniałe wspomnienie. Nie ma nic lepszego od cudownie spędzonego czasu na świeżym powietrzu.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Poczuj się jak na polu bitwy

Gra w Paintballa może wyzwolić w Tobie niesamowite, a chęć wygranej stworzy między graczami dynamikę rywalizacji, która sprawia, że całe doświadczenie jest emocjonujące. Rzuć sobie wyzwanie, aby opracować strategię, dzięki której zwiedziesz wrogów i zostaniesz zwycięzcą! Połączenie adrenaliny i dobrej zabawy sprawią, że Twój dzień nabierze blasku! Zbierz ekipę swoich marzeń i opracujcie razem taktykę, dzięki której Wasza drużyna wygra. Liczy się nie tylko Twój dryg do Paintballu, ale i praca zespołowa. Pistolety z markerami w dłoń i przygodę czas zacząć!

Dobra zabawa gwarantowana

Jednostka Paintballowa Kraków już od trzech lat zachwyca swoja ofertą klientów, którzy chętnie wracają po więcej. Adrenalina i emocje towarzyszące w trakcie pojedynku na polu paintballowym uzależniają! Takie wrażenia mogą zapewnić jedynie sami pasjonaci paintballa, którzy znają się na rzeczy. W Portierni 24 najważniejsze jest zadowolenie klienta, które jest zapewnione przez profesjonalną obsługę. Gra u nas w Paintballa to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju. Jeśli pragniesz mieć gwarancję dobrej zabawy, to na nas możesz liczyć!

Zorganizuj imprezę w Jednostce Paintballowej w Krakowie

Sprawy, aby dzień Twoich urodzin był jeszcze bardziej wyjątkowy i zaproś swoich gości na pojedynek w Paintballa! W Jednostce Paintballowej w Krakowie organizowane są również imprezy kawalerskie lub panieńskie, integracje firmowe, wycieczki szkolne, a nawet urodziny dzieci już od 8 roku życia. Usiądźcie razem przy ognisku po udanym pojedynku Paintballa i porządnie uczcijcie ważny dla Was dzień. Paintball to idealna okazja do integracji i spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu. Spotkaj się ze starymi dobrymi znajomymi lub zapoznaj się z nowymi osobami podczas integracji. Wybór należy do Ciebie, a możliwości jest mnóstwo! Pewne jest jedno — będziesz zadowolony!

Czy wiesz, że…

Gra w Paintball wzięła się z oznakowania bydła pistoletami z markerami. Pierwsze wzmianki na temat Paintballa pojawiły się w latach 50. XX wieku, a już w latach 80. pierwszy raz został wykorzystany w celach rozrywkowych i do tej pory zyskuje coraz szersze grono pasjonatów!

Spróbuj swoich sił w Paintballu w Krakowie

Gra w Paintballa jest jak najbardziej bezpieczna i odpowiednia dla każdej osoby chętnej niesamowitych wrażeń. Najbardziej wrażliwe części ciała będą dokładnie zakryte przez kombinezon ochronny, który otrzymasz wraz z rękawicami i karabinem. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie — zarówno zaawansowani gracze, jak i początkujący. Nie martw się, jeśli się wahasz, to wszystkiego Ciebie nauczymy! Przełam swoje lęki i wybierz się na bitwę na polu paintballowych, podczas której poznasz siebie z innej strony. Może jesteś dobrym strategiem i masz dobrego cela? Teraz masz okazję sprawdzić samego siebie, bo może to właśnie Ty zostaniesz zwycięzcą!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.