Poznaj Paintball dla Przyjaciół Premium (8 osób) | Kraków

Zobacz film
0.0 0 Opinie

Poznaj Paintball dla Przyjaciół Premium (8 osób) | Kraków


Kraków
8 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1391,99 zł

1391,99 zł

O prezencie

Zbierz ekipę wyjątkowych ludzi i wybierzcie się wspólnie na Paintball. Czekają na was niezapomniane emocje, o których będziecie opowiadać każdemu! Dodatkowo organizator przygotuje dla Was ognisko i pełne wyżywienie w formie przepysznych dań z grilla! Każdy z Was otrzyma kombinezon ochronny, rękawice i karabin. Niech poniesie Was rywalizacja. Poznajcie swoje mocne strony i przyjmijcie odpowiednią strategię. Przekonajcie się, kto będzie lepszy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wstęp na pole paintballowe, odpowiedni sprzęt oraz grę w Paintballa oraz dodatkową organizację ogniska w czasie trwania przeżycia z pełnym wyżywieniem w formie grilla: karkówka, kurczak, kiełbasa, ogórek, pieczywo. Przeżycie przeznaczone jest dla ośmiu osób.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa 3 godziny. Czas trwania obejmuje szkolenie, grę oraz odpoczynek i spożywanie posiłków przy ognisku.

Czy są ograniczenia wiekowe?
Tak, korzystać z przeżycia mogą osoby powyżej 8 roku życia.

Ile trwają poszczególne elementy przeżycia?
Przeżycie składa się z 15 minutowego szkolenia i 165 minutowej gry wraz z ogniskiem.

Czy można rozszerzyć grę dla większej liczby osób?
Tak, jest taka możliwość za dodatkową opłatą. Koszt za każdą kolejną osobę wynosi 174 zł za pakiet 500 kulek z całym sprzętem (kolejne dodatkowe 100 kulek w cenie 25 zł).

Poznaj Paintball dla Przyjaciół Premium (8 osób) | Kraków to doskonały pomysł na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Zabierz ze sobą najbliższych i pozwól im na rywalizację, która wyzwoli prawdziwe emocje. Organizator przygotuje dla was ognisko i pyszne dania z grilla!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, którego nie boicie się ubrudzić.

Czas trwania

3h (15 minut szkolenia, 165 minut gry wraz z ogniskiem).

Uczestnicy

8 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Możliwość uczestnictwa jedynie osób powyżej 8 roku życia. Każdy z uczestników otrzyma profesjonalny marker, rękawiczki, 500 kulek oraz kombinezon ochronny. Możliwość realizacji usługi podczas deszczu i zimą. Realizacja rozpoczyna się 15-minutowym szkoleniem. Możliwość rozszerzenia gry dla większej ilości osób za dodatkową opłatą. Kolejna dodana osoba to koszt 174 zł za pakiet 500 kulek + cały sprzęt + wyżywienie. Kolejne dodatkowe 100 kulek w cenie 25 zł. Dodatkowe godziny gry oraz przebywanie przy ognisku ustalane są indywidualne z organizatorem wydarzenia. Wyżywienie w formie grilla obejmuje: karkówkę, kurczaka, kiełbasę, ogórki i pieczywo. Istnieje możliwość zorganizowania grilla w formie wegetariańskiej. Możliwość nabycia napojów za dodatkową opłatą na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.