(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Paintball dla Przyjaciół Premium (4 osoby) | Kraków

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Poznaj Paintball dla Przyjaciół Premium (4 osoby) | Kraków


Kraków
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

775,99 zł

775,99 zł

O prezencie

Adrenalina to Twoje drugie imię? Zbierz ekipę, która myśli tak samo i podejmijcie się wyzwania! Paintball to idealna okazja, aby w końcu spotkać się poza domem i spędzić czas podczas wyjątkowej zabawy. Czeka na was prawdziwa walka na polu bitwy! Poznajcie swoje mocne strony i powalczcie o zwycięstwo! Każdy z Was otrzyma kombinezon ochronny, rękawice i karabin. A później? Rywalizacja pochłonie was bez reszty. Po zabawie czeka na was pyszne jedzenie przy klimatycznym ognisku!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wstęp na pole paintballowe, odpowiedni sprzęt oraz grę w Paintballa oraz dodatkową organizację ogniska w czasie trwania przeżycia z pełnym wyżywieniem w formie grilla: karkówka, kurczak, kiełbasa, ogórek, pieczywo. Przeżycie przeznaczone jest dla czterech osób

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa 3 godziny. Czas trwania obejmuje szkolenie, grę oraz odpoczynek i spożywanie posiłków przy ognisku.

Czy są ograniczenia wiekowe?
Tak, korzystać z przeżycia mogą osoby powyżej 8 roku życia.

Ile trwają poszczególne elementy przeżycia?
Przeżycie składa się z 15 minutowego szkolenia i 165 minutowej gry wraz z ogniskiem.

Czy można rozszerzyć grę dla większej liczby osób?
Tak, jest taka możliwość za dodatkową opłatą. Koszt za każdą kolejną osobę wynosi 194 zł za pakiet 500 kulek z całym sprzętem (kolejne dodatkowe 100 kulek w cenie 25 zł).

Poznaj Paintball dla Przyjaciół Premium (4 osoby) | Kraków to idealna okazja, aby poczuć trochę adrenaliny. Podejmijcie się wyjątkowej rywalizacji i skorzystajcie z możliwości organizacji ogniska! Czekają na Was pyszne dania z grilla.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, którego nie boicie się ubrudzić.

Czas trwania

3h (15 minut szkolenia, 165 minut gry wraz z ogniskiem).

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Możliwość uczestnictwa jedynie osób powyżej 8 roku życia. Każdy z uczestników otrzyma profesjonalny marker, rękawiczki, 500 kulek oraz kombinezon ochronny. Możliwość realizacji usługi podczas deszczu i zimą. Realizacja rozpoczyna się 15-minutowym szkoleniem. Możliwość rozszerzenia gry dla większej ilości osób za dodatkową opłatą. Kolejna dodana osoba to koszt 194 zł za pakiet 500 kulek + cały sprzęt + wyżywienie. Kolejne dodatkowe 100 kulek w cenie 25 zł. Dodatkowe godziny gry oraz przebywanie przy ognisku ustalane są indywidualne z organizatorem wydarzenia. Wyżywienie w formie grilla obejmuje: karkówkę, kurczaka, kiełbasę, ogórki i pieczywo. Istnieje możliwość zorganizowania grilla w formie wegetariańskiej. Możliwość nabycia napojów za dodatkową opłatą na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Jednostka Paintballowa Kraków-Zakrzówek

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje