Poznaj Paintball dla Przyjaciół (12 osób) | Kraków

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Poznaj Paintball dla Przyjaciół (12 osób) | Kraków


Kraków
12 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1067,99 zł

1067,99 zł

O prezencie

Szukasz pomysłu na niezapomniane chwile z przyjaciółmi? Paintball to idealna okazja, aby sprawdzić się na polu bitwy. Stańcie do wyjątkowej rywalizacji i sprawdźcie, czy wasza strategia przyniesie efekty. Paintball to gwarantowane emocje i niezapomniane przeżycie. Jeśli uwielbiacie adrenalinę albo marzycie, aby w końcu ją poczuć, to idealny sposób na Wasze spotkanie. Każdy z Was otrzyma kombinezon ochronny, rękawice i karabin. Niech pochłonie was dobra zabawa z nutką rywalizacji!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wstęp na pole paintballowe, odpowiedni sprzęt oraz grę w Paintballa. Przeżycie przeznaczone jest dla dwunastu osób.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa 2 godziny.

Czy są ograniczenia wiekowe?
Tak, korzystać z przeżycia mogą osoby powyżej 8 roku życia.

Czy w skład przeżycia wchodzi szkolenie?
Tak, przeżycie składa się z 15 minutowego szkolenia i 105 minutowej gry.

Czy można rozszerzyć grę dla większej liczby osób?
Tak, jest taka możliwość za dodatkową opłatą. Koszt za każdą kolejną osobę wynosi 89 zł za pakiet 200 kulek z całym sprzętem (kolejne dodatkowe 100 kulek w cenie 25 zł).

Poznaj Paintball dla Przyjaciół (12 osób) | Kraków to prezent, który sprawdzi się dla grupy przyjaciół, która lubi aktywnie spędzać czas. Zbierzcie wymarzoną ekipę i dajcie pochłonąć się rywalizacji, dzięki której będziecie się świetnie bawić! Poznajcie swoje mocne strony i stańcie do zaciętej walki o wygraną.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, którego nie boicie się ubrudzić.

Czas trwania

2h (15 minut szkolenia, 105 minut gry).

Uczestnicy

12 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Możliwość uczestnictwa jedynie osób powyżej 8 roku życia. Każdy z uczestników otrzyma profesjonalny marker, rękawiczki, 200 kulek oraz kombinezon ochronny. Możliwość realizacji usługi podczas deszczu i zimą. Realizacja rozpoczyna się 15-minutowym szkoleniem. Możliwość rozszerzenia gry dla większej ilości osób za dodatkową opłatą. Kolejna dodana osoba to koszt 89 zł za pakiet 200 kulek + cały sprzęt. Kolejne dodatkowe 100 kulek w cenie 25 zł. Możliwość nabycia napojów do picia za dodatkową opłatą na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Jednostka Paintballowa Kraków-Zakrzówek

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.