Poznaj Paintball dla Przyjaciół (8 osób) | Kraków

Zobacz film
0.0 0 Opinie

Poznaj Paintball dla Przyjaciół (8 osób) | Kraków


Kraków
8 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

631,99 zł

631,99 zł

O prezencie

Lubicie emocjonujące wyzwania? Zbierzcie się w grupę i spróbujcie swoich sił w Paintballu! Będzie to ekscytujący pojedynek, pod koniec którego wyłonicie zwycięzcę. Przygotujcie odpowiednią strategię, oszukujcie wrogów na swojej drodze i sami nie dajcie się zwieść. Przygotujcie się na duży skok adrenaliny i przede wszystkim dobrą zabawę. Bierzcie karabiny w dłonie i niech najlepszy wygra!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wstęp na pole paintballowe, odpowiedni sprzęt oraz grę w Paintballa. Przeżycie przeznaczone jest dla ośmiu osób.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa 2 godziny.

Czy są ograniczenia wiekowe?
Tak, korzystać z przeżycia mogą osoby powyżej 8 roku życia.

Czy w skład przeżycia wchodzi szkolenie?
Tak, przeżycie składa się z 15 minutowego szkolenia i 105 minutowej gry.

Czy można rozszerzyć grę dla większej liczby osób?
Tak, jest taka możliwość za dodatkową opłatą. Koszt każdej dodanej osoby to 79 zł za pakiet 200 kulek z całym sprzętem (kolejne dodatkowe 100 kulek w cenie 25 zł).

Poznaj Paintball dla Przyjaciół (8 osób) | Kraków to idealna okazja do sprawdzenia swoich sił w pojedynku ze swoimi przyjaciółmi. Połączcie wyzwanie z dobrą zabawą. Podaruj prezent sobie i swoim przyjaciołom, a zapewnicie sobie cudowne wspomnienia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, którego nie boicie się ubrudzić.

Czas trwania

2h (15 minut szkolenia, 105 minut gry).

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Przeżycie jest przeznaczone dla 8 osób. Możliwość uczestnictwa jedynie dla osób powyżej 8 roku życia. Każdy z uczestników otrzyma profesjonalny marker, rękawiczki, 200 kulek oraz kombinezon ochronny. Możliwość realizacji usługi podczas deszczu i zimą. Realizacja rozpoczyna się 15-minutowym szkoleniem. Możliwość rozszerzenia gry dla większej ilości osób za dodatkową opłatą. Kolejna dodana osoba to koszt 79 zł za pakiet 200 kulek + cały sprzęt. Kolejne dodatkowe 100 kulek w cenie 25 zł. Możliwość nabycia napojów do picia za dodatkową opłatą na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.