(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Arena Zoltar

Przeżyj emocjonującą przygodę i stań do rywalizacji w niesamowitej grze. Arena Zoltar to miejsce, w którym poznasz paintball laserowy i pokochasz tę rozrywkę bez pamięci! Kilkaset metrów kwadratowych specjalnie zaaranżowanej powierzchni sprawi, że ta drużynowa rywalizacja nabierze wyjątkowego charakteru. Zabierz ze sobą rodzinę, przyjaciół lub grupę znajomych i przetestujcie swoją celność, spryt oraz opracujcie wspólnie zwycięską taktykę. Arena Zoltar Bielsko-Biała czeka na Ciebie i Twoich bliskich.
Szukaj po kategorii

Arena Zoltar, Bielsko-Biała – emocje na najwyższym poziomie

Arena Zoltar – miejsce, gdzie dobra zabawa jest gwarantowana. To tu przeżyjesz wyjątkową przygodę, pełną adrenaliny i zyskasz wspaniałe wspomnienia. Rozegraj wspaniałą batalię i stań do rywalizacji z bliskimi Ci osobami. Paintball laserowy to rozrywka, która pobudzi w Tobie wolę walki i przyniesie wiele niezapomnianych wspomnień. Zobacz, co do zaoferowania ma Arena Zoltar Bielsko-Biała i przekonaj się, na czym polega prawdziwa zabawa.

Paintball Laserowy dla Przyjaciół

Pora wziąć do ręki karabin laserowy i zobaczyć, jaką moc ma to urządzenie! W tej rywalizacji liczy się spryt, koncentracja i odpowiednia taktyka. Która z drużyn zwycięży? To wszystko zależy od Was i Waszej współpracy. Paintball Laserowy dla Przyjaciół to rozrywka, która zastąpi spotkanie w domowym zaciszu i tchnie w Was nową energię. W zależności od wybranego przeżycia Arena Zoltar oferuje dwie 30-minutowe gry dla grupy 4 osób lub dla ekipy 10 przyjaciół. Rozgrywka odbędzie się na specjalnie przygotowanej arenie, której łączna powierzchnia wynosi 400 m2. To prawdziwy labirynt pełen trudności, z którym zmierzycie się wspólnie. Podzielcie się na zespoły umiejętnie, bo od tego zależy, kto wyjdzie z tej potyczki zwycięsko … Arena Zoltar zaprasza!

Na czym polega paintball laserowy w Arena Zoltar?

Paintball laserowy to drużynowa gra, w której każdy z uczestników zostaje wyposażony w kamizelkę z czterema czujnikami trafień i mikroprocesorem oraz w karabin automatyczny UZI lub M3. Karabiny wyposażone w laserowy czujnik umożliwiają trzy rodzaje strzałów. Kamizelki natomiast pozwalają na identyfikację zawodników i przynależność do danej drużyny. Kamizelki każdej z drużyn emitują inny kolor światła. O przebiegu gry gracze są informowani przy pomocy dźwięków, które działają dzięki czujnikom umieszczonym w sprzęcie. Po trafieniu kamizelka rywala gaśnie, a broń przestaje działać. Arena Zoltar to miejsce, w którym wszystko zaplanowane jest perfekcyjnie.

Arena Zoltar – czas na drużynową zabawę

Odkryj paintball laserowy i przekonaj się na własnej skórze, że to bezpieczna, niepowtarzalna i emocjonująca rozgrywka, której naprawdę warto spróbować. Wiązka podczerwieni wykorzystywana w broni nie uszkadza wzroku, a w przeciwieństwie do tradycyjnego paintballu, nie grożą Ci ból ani siniaki po trafieniu przez przeciwnika. Zoltar Arena to miejsce, w którym czekają Cię niesamowite emocje. Odwiedź najlepsze miejsce rozrywki na mapie miasta!