Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Aeroklub Nowy Targ

Lot szybowcem, a może lot balonem? Sam zdecyduj! Aeroklub Nowy Targ to miejsce na południu Polski, które przeniesie Cię do podniebnego świata! Podziwiaj z lotu ptaka przepiękne, górskie rejony, które do tej pory mogłeś zobaczyć jedynie podczas górskich wędrówek. Teraz możesz zobaczyć je z zupełnie innej perspektywy! Lot w przestworzach to pomysł na super podarunek!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Aeroklub Nowy Targ, Nowy Targ - wzbij się w niesamowite przestworza!

Najpiękniejsze polskie krajobrazy widziane z góry? To możliwe razem z Aeroklub Nowy Targ! Jeżeli uwielbiasz widoki zapierające dech w piersiach, to jesteś w dobrym miejscu!. Wsiądź na pokład i podziwiaj przepiękne szczyty Tatr. Rozkoszuj się widokiem unikatowego rezerwatu przyrody, jakim jest Przełom Białki i pozwól sobie na chwilę odprężenia. Swoją podniebną przygodę możesz odbyć także z widokiem na jedno z najpiękniejszych pasm górskich - Pieniny. Odkryj jak spektakularnie wyglądają z góry jezioro Czortszyńskiego, szczyt Trzech Koron lub Gorce. Doświadczona i w pełni wyszkolona ekipa Aeroklub Nowy Targ czeka, aby zapewnić Ci bezpieczną i komfortową wyprawę wysoko ponad koronami drzew. W towarzystwie wykwalifikowanych pilotów nie musisz o nic się bać. Po prostu usiądź i podziwiaj niesamowite górskie szczyty z wyjątkowej perspektywy.

Aeroklub Nowy Targ w Nowym Targu - odkryj niezapomniane widoki!

Przekonaj się o uroku tej wyjątkowej, górskiej krainy dzięki Aeroklub Nowy Targ! Wybierz Niezapomniany Lot Balonem u Podnóża Tatr i doświadcz tego niezwykłego przeżycia. Przeżyj godzinną, podniebną przygodę w statku powietrznym i podziwiaj walory Tatrzańskiego Parku Narodowego. Wsiądź na pokład i gołym okiem patrz na ośnieżone szczyty. Emocje gwarantowane! Możesz także wybrać ultra lekką maszynę, jaką jest szybowiec, a następnie unieść się wysoko ku górze i podziwiać malownicze widoki górskiej okolicy. Daj się ponieść podmuchom wiatru i delektuj się tą cudowną chwilą. Aeroklub Nowy Targ to również szeroki wybór lotów samolotem. Lot Widokowy Wzdłuż Tatr, a może Ekskluzywny Lot Widokowy Wokół Tatr? Sam zdecyduj, który wariant wybierasz. W przypadku lotu samolotem możesz zabrać ze sobą do dwóch osób towarzyszących. Razem wzbijcie się ponad ziemię i przeżyjcie nadzwyczajną przygodę w chmurach z zapierającymi dech w piersiach widokami. Wybierz Aeroklub Nowy Targ i sięgnij nieba!

Czy wiesz, że…

Tatry, które będziesz podziwiać to jedno z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych miejsc w Polsce? Nawet amerykańscy dziennikarze telewizji CNN umieścili Tatrzański Park Narodowy w elitarnym gronie 30 najpiękniejszych parków narodowych świata, nie licząc USA. Przekonaj się sam o niepowtarzalności tej niesamowitej górskiej krainy i odwiedź Aeroklub Nowy Targ, gdzie doświadczeni instruktorzy czekają, aby pokazać Ci najpiękniejszy zakątek Polski z góry!

Aeroklub Nowy Targ - Voucher na podróż w chmurach!

Wybierz emocjonującyą podróż przeplataną spektakularnymi widokami dla siebie i swoich bliskich. Aeroklub Nowy Targ czeka właśnie na Ciebie, aby zaprezentować Ci inną perspektywę górskich widoków. Przepiękne krajobrazy i fantastyczne widoki utrwalą się w Twojej pamięci już do końca życia. Niesamowite emocje masz już zagwarantowane. Wsiądź na pokład, zapnij pasy i ruszaj podbić niebo!