(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekskluzywny Lot Szybowcem za Samolotem | Nowy Targ

4.8 6 Opinii

Ekskluzywny Lot Szybowcem za Samolotem | Nowy Targ


Nowy Targ
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1489,99 zł

1489,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz ekstremalne doznania? Chcesz przeżyć niesamowita, powietrzną przygodę? To idealnie! Wybierz się na Ekskluzywny Lot Szybowcem za Samolotem i zobacz, co potrafi osiągnąć ta ultralekka maszyna. Poszybuj wysoko w górę, podziwiaj piękne widoki malowniczej, górskiej okolicy i osiągnij szczyty swojego szczęścia. Nie zapomnij tylko zabrać ze sobą aparatu, aby móc wszystko uwiecznić na zdjęciach! Już dziś wskocz do szybowca i zacznij falować razem z nim w rytmie podmuchów wiatru. Poczuj te emocje!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje lot szybowcem typu Puchacz lub Twin Astir za samolotem. Przelot odbywa się nad Kasprowym Wierchem i Giewontem.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa około 45-60 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu.

Czy są ograniczenia dotyczące wzrostu?
Osoba obdarowana musi mieścić się w przedziale od 130 do 200 cm.

Jaka jest maksymalna waga?
Maksymalna waga to 110 kg.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do wykonania lotu są poważne choroby krążenia, choroby neurologiczne, choroby psychiczne, niepełnosprawność psychoruchowa, padaczka, choroba lokomocyjna, aerofobia, choroby uszu, infekcja górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok.

Ekskluzywny Lot Szybowcem za Samolotem | Nowy Targ to doskonała propozycja na prezent na urodziny. To prawdziwy rarytas dla fanów lotniczych przeżyć. To upominek również dla każdego, zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Podaruj radość swojej drugiej połówce na Dzień Kobiet lub Dzień Chłopaka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

45 - 60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent jest realizowany w okresie od kwietnia do listopada.

Ważne informacje

Przeżycie obejmuje lot widokowy szybowcem typu Puchacz za samolotem. Przelot odbywa się nad Kasprowym Wierchem i Giewontem. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu.  Osoba  obdarowana musi posiadać wzrost od 130cm do 200cm, a maksymalną wagę 110 kg. Osoby cierpiące na choroby serca, padaczkę i inne poważne dolegliwości, nie mogą skorzystać z prezentu. 

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Nowy Targ

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.8 6 Opinii

Józef K.

Super przeżycie. Wspaniałe widoki Tatr i Pienin. Bardzo sympatyczny i komunikatywny Pan Pilot. Najlepiej wydane pieniądze na prezent.

Paulina

Cudowne przeżycie polecam wszystkim. Widoki przepiękne, ale sam lot szybowcem w towarzystwie tak Wybitnego Pana pilota :) pozdrawiam serdecznie - nieoceniony. Przepiękna przygoda

Katarzyna Ś.

Wspaniałe przeżycie dla osób kochających góry :)

Piotr Ś.

Niezapomniane emocje :)

Mieszko

Super atrakcja. Bardzo miła obsługa. Polecam.

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje