Ekskluzywny Lot Szybowcem za Samolotem | Nowy Targ

0.0 0 Opinie

Ekskluzywny Lot Szybowcem za Samolotem | Nowy Targ


Nowy Targ
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1389,99 zł

1389,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz ekstremalne doznania? Chcesz przeżyć niesamowita, powietrzną przygodę? To idealnie! Wybierz się na Ekskluzywny Lot Szybowcem za Samolotem i zobacz, co potrafi osiągnąć ta ultralekka maszyna. Poszybuj wysoko w górę, podziwiaj piękne widoki malowniczej, górskiej okolicy i osiągnij szczyty swojego szczęścia. Nie zapomnij tylko zabrać ze sobą aparatu, aby móc wszystko uwiecznić na zdjęciach! Już dziś wskocz do szybowca i zacznij falować razem z nim w rytmie podmuchów wiatru. Poczuj te emocje!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje lot szybowcem typu Puchacz lub Twin Astir za samolotem. Przelot odbywa się nad Kasprowym Wierchem i Giewontem.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa około 45-60 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu.

Czy są ograniczenia dotyczące wzrostu?
Osoba obdarowana musi mieścić się w przedziale od 130 do 200 cm.

Jaka jest maksymalna waga?
Maksymalna waga to 110 kg.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do wykonania lotu są poważne choroby krążenia, choroby neurologiczne, choroby psychiczne, niepełnosprawność psychoruchowa, padaczka, choroba lokomocyjna, aerofobia, choroby uszu, infekcja górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok.

Ekskluzywny Lot Szybowcem za Samolotem | Nowy Targ to doskonała propozycja na prezent na urodziny. To prawdziwy rarytas dla fanów lotniczych przeżyć. To upominek również dla każdego, zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Podaruj radość swojej drugiej połówce na Dzień Kobiet lub Dzień Chłopaka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

45 - 60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent jest realizowany w okresie od kwietnia do listopada.

Ważne informacje

Przeżycie obejmuje lot widokowy szybowcem typu Puchacz za samolotem. Przelot odbywa się nad Kasprowym Wierchem i Giewontem. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu.  Osoba  obdarowana musi posiadać wzrost od 130cm do 200cm, a maksymalną wagę 110 kg. Osoby cierpiące na choroby serca, padaczkę i inne poważne dolegliwości, nie mogą skorzystać z prezentu. 

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Nowy Targ

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Mieszko

Super atrakcja. Bardzo miła obsługa. Polecam.

Anna T.

Bardzo dziękuję całej ekipie, która była że mną w tym czasie i z ramienia aeroklubu zadbała i to, bym miała naprawdę niesamowity lot - Sarze, dziewczynie, która mnie tam przywitała, wszystko objaśniała, pokazała, jak mam się przygotować do lotu i dzieliła się ze mną pozytywnym nastawieniem i miłą rozmową :) oraz pilotowi, który leciał ze mną szybowcem, odpowiadał na moje pytania i dbał o to, bym była zadowona z lotu. Widać, że pracują tam świetni ludzie, którzy dbają o klientów i lubią to, co robią. Jeśli jest taka możliwość, to proszę im przekazać pozdrowienia i podziękowania ode mnie! Minusem był jedynie fakt, że lot się późnił, ae pogoda był na tyle piękna, że prawie tego nie odczułam, tmo cieszyłam się pięknym jesiennym słońcem.

Kamil Baranowski

Super przeżycie, świetni ludzie, bardzo polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.