Lot Szybowcem za Samolotem | Nowy Targ

5.0 2 Opinii

Lot Szybowcem za Samolotem | Nowy Targ


Nowy Targ
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

689,99 zł

689,99 zł

O prezencie

Wyobraź sobie, że lecisz w przestworzach, masz niesamowity widok na wszystko pod Tobą w promieniu kilkuset metrów, a jedyny dźwięk, jaki słyszysz, to szum powietrza. Wydaje Ci się to nierealne? A jednak jest to możliwe! Wsiądź na pokład szybowca i przeżyj swoją podniebną przygodę. Poszybuj wysoko niczym ptak i naciesz się jedynymi w swoim rodzaju krajobrazami, których nie zobaczysz na co dzień, a potem powtórz to przy najbliższej możliwej okazji!

Co obejmuje przeżycie?
Przeżycie obejmuje lot widokowy szybowcem typu Puchacz lub Twin Astir za samolotem.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub rodzic musi przyjechać na miejsce realizacji osobiście.

Czy są ograniczenia dotyczące wzrostu?
Osoba obdarowana musi mieścić się w przedziale od 130 do 200 cm.

Jaka jest maksymalna waga?
Maksymalna waga to 110 kg.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do wykonania lotu są poważne choroby krążenia, choroby neurologiczne, choroby psychiczne, niepełnosprawność psychoruchowa, padaczka, choroba lokomocyjna, aerofobia, choroby uszu, infekcja górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok.

Czy wiesz, że...
szybowce w większości malowane są na biało, żeby pochłaniały mniej promieniowania słonecznego.

Lot Szybowcem za Samolotem | Nowy Targ  to ekstremalne przeżycie, które sprawdzi się zarówno dla Niego, jak i dla Niej! Spraw, by osoba obdarowana była szczerze zaskoczona i podekscytowana niesamowitym lotem, jaki ją czeka i obserwuj, jak pojawia się uśmiech na jej twarzy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

15-20 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja prezentu możliwa od kwietnia do listopada.

Ważne informacje

Przeżycie obejmuje lot widokowy szybowcem typu Puchacz za samolotem. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Lot odbywa się nad pasmem górskim Gorce. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Minimalny wzrost: 130cm. Maksymalny wzrost: 200cm. Maksymalna waga: 110 kg. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Nowy Targ

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

 

Lot szybowcem puchacz uważam za wspaniała przygodę. Od momentu startu poprzez czas szybowania aż do ladowania bardzo miła pogawędka z pilotem panem Andrzejem, który w profesjonalny sposób poprowadził lot. Serdecznie polecam :)

Grzegorz Gugala

Był to wspaniały lot nad Gorcami. Niesamowite przeżycie, niezapomniane wrażenia. Przemili ludzi i wspaniały pilot, z którym odrazu pozbyłem się uczucia jakiegokolwiek strachu. Super. wielkie dzięki!!!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.