Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pick and Taste | Whisky and Wine Place

O Whisky and Wine Place można mówić godzinami, w końcu są odpowiedzialni za degustację whisky w Warszawie, co tylko potwierdza, że mówimy o osobach zaangażowanych i profesjonalnych. Wszelkie ich działania zaczynają się od wielkiej pasji, jaką darzą szlachetne alkohole oraz najznakomitsze rodzaje tytoniu. Dążą do poznawania najlepszego, dlatego interesują się wyłącznie trunkami najwyższej klasy. Profesjonalna degustacja whisky w Warszawie pod ich przewodnictwem to gwarancja poznania tego fascynującego świata i sposób, by poznać whisky z zupełnie innej strony. Podczas prowadzenia warszawskiej degustacji whisky obalają mity, przełamują uprzedzenia i przekazują wiedzę, która przydatna jest każdego dnia. Pomagają odnaleźć prawdziwą przyjemność, jaką dają wyrafinowane alkohole.
Szukaj po kategorii

Pick and Taste - Whisky and Wine Place

Lubisz uczyć się nowych rzeczy? Chcesz wiedzieć wszystko na każdy temat? Dowiedz się wszystkiego na temat wina i whisky od ludzi z pasją z Whisky and Wine Place! Poznaj tajniki sztuki degustacji, historię trunków oraz dowiedz się, jak produkowany jest Twój ulubiony gatunek!

Pick and Taste, Whisky and Wine Place

Dowiedz się wszystkiego o świecie whisky i wina! Wysłuchaj wykładów dotyczących historii, procesów produkcji oraz dowiedz się, jak rozpoznawać podstawowe nuty smakowe! Stań się ekspertem w teorii, ale również w praktyce, ponieważ czeka również na Ciebie degustacja wybitnych trunków. Usiądź wygodnie i czerp wiedzę od profesjonalistów!

Whisky and Wine Place i Pick and Taste

Whisky and Wine Place w swojej ofercie posiadają największą kolekcję whisky single malt i szampanów wśród sklepów stacjonarnych w Polsce. Stworzyli również największe polskojęzyczne źródło na temat whisky "Whisky.org.pl"!