StatekWrocław.pl

Chciałbyś zapewnić swojej drugiej połówce wyjątkowy prezent, ale nie masz pomysłu? Masz ochotę przeżyć we dwoje coś wyjątkowego, co zapamiętacie na całe życie? A co powiesz na nocną wycieczkę statkiem, połączoną z ekskluzywną kolacją? Przepiękne widoki, niezwykłe, romantyczne chwile i przepyszne jedzenie – czego można chcieć więcej? Wycieczka jachtem motorowym przy blasku gwiazd to idealna randka, która pozostawi niezapomniane wspomnienia. Przeżyjcie wspólnie najpiękniejsze chwile i rozkoszujcie się nimi!
Szukaj po kategorii

Rejs po Odrze z StatekWroclaw.pl

StatekWroclaw.pl to flota różnych statków i jachtów motorowych. Oferujemy pełne uroku wycieczki wodami Odry, podczas których będziesz mógł podziwiać Wrocław z zupełnie innej perspektywy. Zobaczysz piękne, zapierające dech w piersiach widoki i od dziś Wrocław będzie dla Ciebie magicznym miejscem. Masz do wyboru kilka opcji wodnej wycieczki – rejs dla dwóch osób, dla całej rodziny lub coś całkowicie wyjątkowego: romantyczny rejs dla dwojga z przepyszną kolacją i profesjonalną obsługa kelnerską przy blasku gwiazd. Czy mogą być bardziej wyjątkowe i cudowne chwile, które możesz spędzić ze swoją drugą połówką? Wybierzcie się na niezapomniany rejs i zapamiętajcie te niezwykłe chwile na całe życie – to gwarancja romantycznych momentów na całe życie.

Wyjątkowy rejs we Wrocławiu ze StatekWroclaw.pl

Marzysz o wodnej wycieczce? Ze StatekWroclaw.pl możesz wybrać kilka opcji – prawie godzinny rejs dla dwojga lub rodziny statkiem wycieczkowym Kaczuszka lub nocny, romantyczny rejs z ekskluzywną kolacją dla dwojga jachtem motorowym Vera Mia, który trwa 75 minut. Zapewniona jest profesjonalna obsługa kelnerska. To idealny pomysł na randkę czy też rocznicę. Wrocław to przepiękne miasto, które zaprasza do siebie turystów nie tylko z Polski, ale także innych krajów. Nic dziwnego – w końcu obfituje w przepiękne widoki. A czy obserwowałeś je kiedyś z poziomu wody? Zapewnij sobie wyjątkowe chwile i popłyń przez Odrę z przyjacielem, rodziną lub ukochaną: masz wiele opcji do wyboru. A może chcecie popłynąć wieczorem? Przeżyjcie te chwile we dwoje. We flocie StatekWroclaw.pl jest aż 9 zróżnicowanych pod względem rozmiaru obiektów pływających.

Wyjątkowy rejs z StatekWroclaw.pl

Marzą Ci się wyjątkowe chwile ze dwoje? A może chciałbyś sprawić swojej rodzinie wyjątkowy prezent i spędzić wspólnie pełne rodzinnego ciepła chwile? W takim razie wybierzcie się w cudowny rejs po Odrze i przekonajcie się, jak piękny jest Wrocław z zupełnie innej perspektywy. Trasa, którą pokonacie jest naprawdę malownicza i obfitująca w przepiękne widoki. Możesz też wybrać opcję dla dwojga i spędzić wyjątkowy czas na wodzie z bliską osobą. Masz też wyjątkową, romantyczną opcję, żeby wybrać się w niezwykły rejs jachtem o zmroku – jedynie przy blasku gwiazd. Do tego przepyszna kolacja i profesjonalna obsługa kelnerska… tylko dla Ciebie i Twojej drugiej połówki. Pozwólcie sobie na wyjątkowe chwile we dwoje i spędźcie je w magiczny sposób.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.