Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina | Wrocław (okolice)


Trzebnica
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Jesteś człowiekiem, który ma wiele pasji i uwielbia odkrywać nowe rzeczy? Fascynuje Cię wino i lokalne winnice? Zapraszamy do podwrocławskiej Trzebnicy na Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina! Zobacz, jak słońce otula winne krzewy, poznaj proces produkcji znakomitego trunku i przekonaj się, czy trudno jest zrobić własne wino. Dzięki przeżyciu nie tylko zrozumiesz, skąd bierze się popularność lokalnych winnic, ale weźmiesz również udział w wyjątkowej degustacji lokalnych smaków: wina i sera oraz wędlin. Na pożegnanie otrzymasz butelkę tamtejszego wina, stworzonego właśnie w tej winnicy. Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zwiedzanie winnicy, połączone z degustacją lokalnych win. Dodatkowo uczestnik lub uczestniczka przygody otrzyma butelkę wina, którą zabierze ze sobą. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda degustacja?
Do spróbowania otrzymasz po 4 rodzaje lokalnego wina oraz deskę lokalnych serów i deskę wędlin. Na pożegnanie otrzymasz butelkę lokalnego wina, którą zabierzesz ze sobą.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 2 godziny.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Nie, prezent przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina | Trzebnica sprawdzi się jako:
prezent dla singielki, prezent na imieniny, prezent dla singla

Szukasz idealnego prezentu dla koleżanki? Nie wiesz, co spodobałoby się jako prezent na urodziny dla przyjaciela? Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina w Trzebnicy koło Wrocławia to oryginalny podarunek, który pasuje na każdą okazję. Elegancki Voucher na zwiedzanie winnicy, degustację oraz butelkę lokalnego wina w okolicach Wrocławia to wspaniały prezent dla każdego miłośnika wina. Wybierz niezapomniany prezent dla brata lub niezwykły prezent dla siostry, wybierając dla nich ciszę i spokój, przeplataną smakiem wina. Zobacz, jak łatwo podarować niesamowite emocje i spełnić marzenia bliskich!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Trzebnica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana rezerwacja. Organizator zapewnia zwiedzanie winnicy wraz winiarnią i degustację 4 różnych win oraz deską serów lokalnych i deską wędlin i butelką wina. Zwiedzanie odbywa się w kameralnych grupach. Prezent tylko dla osób pełnoletnich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnica 55-100

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.