Strzelanie z Pistoletu Glock | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce (okolice), Warka
1 os.

95 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Masz ochotę poczuć się czasem jak amerykański glina? Strzelając z Glocka możesz mieć dokładnie takie poczucie, ponieważ to ta broń przez wiele lat była na wyposażeniu amerykańskich służb bezpieczeństwa. To stosunkowo lekki pistolet o dużej mocy i dość silnym odrzucie, dlatego koniecznie musisz przyjąć odpowiednią pozycję przed strzałem. Wszystkiego nauczy Cię instruktor. A cała reszta zależy od Twoich zdolności. Czy uda Ci się umieścić wszystkie pociski w czarnym polu? Pokaż na co Cię stać!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: krótkie szkolenie teoretyczne, 25 strzałów z pistoletu Glock o kalibrze 9 mm.

Na czym polega rola instruktora?

Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy strzelnica jest kryta?

Do wyboru są dwie lokalizacje: Strzelnica w Jędrzejowie lub Strzelnica w Warce - obie strzelnice są odkryte.

Strzelanie z Pistoletu Glock sprawdzi się jako podarunek dla mężczyzny, jak i prezent dla kobiety. Każdy prawdziwy facet doceni możliwość oddania kilkudziesięciu strzałów z broni o dużym kalibrze. Strzelanie z Glocka sprawdzi się także jako prezent urodzinowy albo nietypowy prezent na wieczór kawalerski.


Miejsce realizacji

Kielce (okolice), Warka

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

45 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich. Warunkiem realizacji prezentu jest podpisanie oświadczenia o świadomości ryzyka związanego z użyciem broni palnej.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności