(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Pistolety i Rewolwery | Warszawa

5.0 6 Opinii

Poznaj Pistolety i Rewolwery | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

215,99 zł

215,99 zł

O prezencie

Czy to rozrewolwerowany rewolwer? Nie! Poznaj Pistolety i Rewolweryto gwarancja sprawnych i nabitych broni, z który będziesz oddawał strzały do tarczy! Przekonaj się jaka różnica jest między rewolwerem a pistoletem i zobacz ile radości może dać zabawa na strzelnicy! Przeżyj wystrzałową przygodę, która zostanie w Twojej pamięci na zawsze! Nigdy nie byłeś na strzelnicy? Nic nie szkodzi! Doświadczony instruktor odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. Cel….pal!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje strzelanie na strzelnicy dla jednej osoby.

Z jakiej broni będę strzelał?
Prezent obejmuje strzelanie z: 20x Glock .22lr +10x Glock
17 (kal. 9mm) + 10x CZ 85 KOMBAT (kal.9mm) + 9x Taurus 94 (kal. .22lr)+ 8x Taurus 608 (kal .357 Magnum).

Czym się różni rewolwer od pistoletu?

Konstrukcyjne, rozwiązania stosowane w broni automatycznej ( np. w pistoletach) są bardzo odmienne od tych stosowanych w broni rewolwerowej. W rewolwerach kolejne naboje umieszczone są w komorach nabojowych w bębnie, który rotuje się w taki sposób, że ustawia kolejne naboje w osi lufy. W broni samopowtarzalnej, komora nabojowa jest integralną częścią lufy i naboje podawane są automatycznie, najczęściej z magazynka. I tak, wymiana magazynka jest zdecydowanie szybsza niż ponowne naładowanie rewolweru, ale w przypadku niewypału - odciągnięcie kurka rewolweru ustali kolejny nabój w pozycji gotowości do strzału. Dla części strzelców, to pistolet samopowtarzalny będzie naturalnym wyborem - inni zakochają się w rewolwerach od pierwszego wejrzenia

Ile czasu spędzę na strzelnicy?
Na zabawę przeznaczyć trzeba około godzinę.

Poznaj Pistolety i Rewolwery sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Ojca, prezent dla singla

Szukasz ciekawego przeżycia, które zachwyci Twojego ukochanego? Poznaj Pistolety i Rewolwery to świetna zabawa - w sam raz jako prezent na rocznicę ślubu! Wielkie emocje, dużo śmiechu i nutka rywalizacji - Voucher na strzelnicę w Warszawie to pomysł na super prezent, który zadowoli każdego mężczyznę i wystrzałową...kobietę! Zabawa na strzelnicy nie ma płci, więc doskonale bawi się tutaj tata i syn oraz mama i córka! Zamiast rzeczy, podaruj emocje!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

W cenie wliczona jest opieka instruktora, aktywne ochronniki słuchu, tarcze oraz okulary ochronne. W przypadku awarii instruktor zastrzega sobie prawo zmiany broni na inną o tym samym kalibrze.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica B7

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 6 Opinii

Magdalena

Bardzo mi się podobał prezent. Niesamowite przeżycie , Doskonała obsługa na strzelnicy , bardzo fajny Pan , który nam wszystko opowiedział i doskonale się nami opiekował. Na pewno wrócimy jeszcze na strzelnice .

MH

Spotkanie na strzelnicy zorganizowane bardzo profesjonalnie. Nowoczesna strzelnica. Instruktor nie tylko wyjaśniał jak korzystać z każdej broni ale również opowiadał o tym jak działają i jakie są między nimi różnice.

Marcin Z.

Znakomita zabawa

Mateusz L.

Świetne przeżycie, idealna obsługa, polecam

 

It was a great gift.. I really liked it.. Everything was at the highest level.. Thank you very much..

Wyświetlono 5 z 13

Zobacz inne propozycje