(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Strzelanie | Toruń

5.0 1 Opinii

Poznaj Strzelanie | Toruń


Toruń
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Poznaj Strzelanie, Toruń - Strzelnica Gun Storm

Adrenalina, dobra zabawa i emocje… Zapraszamy na strzelnicę, gdzie poznasz znaczenie słów “wystrzałowa przygoda”. Poznaj Strzelanie w Toruniu to okazja, by sprawdzić swoje strzeleckie umiejętności, a przy tym dobrze się bawić. Na miejscu otrzymasz 30 sztuk amunicji do wybranej spośród sześciu możliwości broni. Oczywiście na strzelnicy otrzymasz także niezbędny sprzęt ochronny oraz opiekę doświadczonego instruktora, który wyjaśni, jak strzelać. Przygotuj się na dawkę strzeleckich emocji!

Poznaj Strzelanie w Toruniu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Poznaj Strzelanie. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia otrzymasz 10 strzałów z amunicji 9x19 oraz 20 strzałów z amunicji LR 0,22. Strzelanie odbywa się z wybranej przez Ciebie broni (do wyboru: Glock (17 i 19), Uzi, Star, H&K USP bądź Beretta APX). Ponadto masz zapewnioną ochronę uszu i oczu, opiekę instruktora oraz najem toru.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 12 lat, jednakże osoby niepełnoletnie muszą przebywać na terenie strzelnicy pod opieką prawnego opiekuna.

Poznaj Strzelanie - Voucher na prezent

Poznaj Strzelanie w Toruniu to wyjątkowa przygoda na profesjonalnej strzelnicy. Wybierz Voucher na niezapomniane przeżycie jako prezent dla bliskiej osoby i odkryj, że obdarowywanie emocjami wywołuje wzruszenie. Taki podarunek dobrze sprawdzi się na każdą okazję i zaowocuje wspaniałymi wspomnieniami. Zobacz, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

25 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: 10 strzałów z amunicji 9x19 oraz 20 strzałów z amunicji LR 0,22. (do wyboru broń Glock (17 i 19), Uzi, Star, H&K USP bądź Beretta APX), ochronę uszu i oczu, opiekę instruktora oraz najem toru. Minimalny wiek uczestnika: 12 lat. Osoby niepełnoletnie muszą przebywać na terenie strzelnicy pod opieką prawnego opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica GunStorm

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Justyna B.

Polecam z całego serca, świetne miejsce. Pan instruktor prawdziwy pasjonat, prowadzi największego laika przez świat broni ze stoickim zrozumieniem. Świetna atmosfera. Na pewno jeszcze odwiedzę GunStorm.

Zobacz inne propozycje