JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Sauna dla Dwojga | Kraków

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Sauna dla Dwojga | Kraków

Kraków
2 os.

35 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
35 zł

Chcecie spędzić czas w naprawdę wyjątkowy sposób? Zrelaksować się i zadbać o swoje ciała? Sauna dla Dwojga to przeżycie dla Was! Nie jest to jednak tradycyjna sauna parowa, lecz nowoczesna sauna wykorzystująca promienie podczerwieni. W odróżnieniu od standardowej sauny, tutaj nie tylko pozbędziecie się nadmiaru wody z organizmu, lecz także przyspieszycie przemianę materii. Dzięki temu pozbędziecie się toksyn i pozbędziecie się zbędnej tkanki tłuszczowej, a wszystko to w komfortowych warunkach i niższej temperaturze. To przeżycie z pewnością uwolni w Was wigor i energię. Wejdźcie do sauny  i zapewnijcie sobie niepowtarzalne wspomnienia!

Prezent obejmuje:

  • 35 minutowy seans w saunie dla dwóch osób

Chcesz podarować coś niezwykłego dla bliskiej Ci osoby? Nieistotne, czy będzie to prezent na Walentynki, urodziny, rocznicę – Seans w Grocie Solnej sprawi radość i Tobie i osobie obdarowanej! To świetna okazja, by miło spędzić czas i zbliżyć się do siebie. Ten niebanalny upominek to również świetny pomysł na prezent dla zakochanej pary.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

35 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Sauna jest na wyłączność dla osób obdarowanych. Uczestnicy powinni mieć ze sobą ręcznik kąpielowy. Przeciwwskazania: choroby skóry, padaczka, stany psychotyczne, problemy z nadmiernym krwawieniem, gruźlica, choroba nowotworowa, choroby zakaźne, jaskra, stany po przebytym zawale serca, choroba wieńcowa, miażdżyca, zakrzepowe zapalenie żył, grzybica, ciąża.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.