Sesja w Komorze Hiperbarycznej | Szczecin

Nowość
0.0 0 Opinii

Sesja w Komorze Hiperbarycznej | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Relaks i odprężenie, a do tego szereg korzyści zdrowotnych. Wybierz Sesję w Komorze Hiperbarycznej w Szczecinie i odkryj, jaki niesamowity wpływ na Ciebie będzie miał odpoczynek w specjalnie przygotowanej kabinie hiperbarycznej. Hiperbaria polega na oddychaniu 100%-owym tlenem w warunkach zwiększonego ciśnienia. Pozwala to dotlenić cały organizm i zapewnia wpływ na jego odpowiednie funkcjonowanie. Zabierz ze sobą dziecko i wspólnie oddajcie się przyjemności, płynącej z hiperbarii!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Sesję w Komorze Hiperbarycznej. Przeżycie przeznaczone dla jednej dorosłej osoby. Istnieje możliwość, aby dodatkowo, bez dodatkowych opłat, skorzystało z niego również dziecko do 12 roku życia.

Ile czasu potrwa sesja?
Całe przeżycie potrwa 75 minut, z czego sesja trwa 60 minut, a przygotowanie do niej 15 minut.

Sesja w Komorze Hiperbarycznej | Szczecin to znakomity prezent dla rodzica, pozwalający na skorzystanie z dobroczynnego wpływu hiperbarii. Relaks, odpoczynek od codziennych spraw, a do tego 100%-owy tlen, docierający do najgłębszych zakamarków organizmu. Wybierz Voucher na hiperbarię w Szczecinie i podaruj bliskiej osobie zdrowotne odprężenie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Czas przygotowania 15 minut - realizacji 60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone dla jednej dorosłej osoby. Istnieje możliwość, aby dodatkowo, bez dodatkowych opłat, skorzystało z niego również dziecko do 12 roku życia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Si Strefa Regeneracji

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.