(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Relaksacyjna Sesja Floatingu | Tarnów

Nowość
5.0 1 Opinii

Relaksacyjna Sesja Floatingu | Tarnów


Tarnów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

139,99 zł

139,99 zł

O prezencie

Odprężenie, relaks i mnóstwo niezwykłej przyjemności. Wybierz się na Relaksacyjną Sesję Floatingu w Tarnowie i przekonaj, jak przyjemny może być odpoczynek! Floating to nie tylko stan głębokiego relaksu dla umysłu, ale także zabieg odmładzający skórę. Specjalna kapsuła umożliwia doświadczenie uczucia braku grawitacji oraz wyciszenie i rozluźnienie ciała oraz umysłu, redukcję stresu, a także polepszenie samopoczucia, a czasem nawet…euforię. Przeżyj wspaniały relaks!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Relaksacyjną Sesję Floatingu. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu trwa floating?
Floating potrwa 60 minut.

Na czym polega floating?
Floating to specjalny zabieg relaksujący. Sesja odbywa się w kapsule floatingowej - urządzenie wypełnione jest specjalnym roztworem soli EPSOM, do poziomu około 30 cm. Roztwór jest stale podgrzewany do temperatury 36 stopni Celsjusza.

Relaksacyjna Sesja Floatingu | Tarnów to oryginalny prezent dla dziewczyny, pasujący na każdą okazję. Uniwersalna, mocno relaksująca przygoda, to wspaniały sposób na odpoczynek od codzienności. Wybierz Voucher na wyjątkowe przeżycie i przekonaj się, jak przyjemne i łatwe jest spełnianie marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Tarnów

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, ręcznik oraz klapki.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Sesja odbywa się w kapsule floatingowej - urządzenie wypełnione jest specjalnym roztworem soli EPSOM, do poziomu około 30 cm. Roztwór jest stale podgrzewany do temperatury 36 stopni Celsjusza.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FLOATING TARNÓW

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Pirx, pilot.

Bardzo fajne przeżycie. Czułem się jak pilot Pirx u Lema. Deprywacja sensoryczna na poziomie 95%. Na godzinę zostajesz sam na sam ze swoim umysłem. Super przeżycie, polecam dla osób o stabilnej psychice. (bez stresu, w razie czego zawsze można wyjść...)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.