Sesja w Komorze Normobarycznej dla Dwojga VIP | Gdańsk

0.0 0 Opinii

Sesja w Komorze Normobarycznej dla Dwojga VIP | Gdańsk


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

359,99 zł

359,99 zł

O prezencie

Szukacie ekskluzywnego zabiegu, który zaskoczy Was pozytywnymi efektami zdrowotnymi? Zastanawiacie się jak w wygodny sposób wzmocnić kondycję fizyczną lub zdrowo dotlenić organizm? Zapraszamy na niepowtarzalną Sesję w Komorze Normobarycznej dla Dwojga w wersji VIP. Możliwość odbycia bezinwazyjnej tlenoterapii, która zbawiennie wpływa na cały organizm, to sprawdzony sposób, by powiedzieć “tak” dla zdrowia! W komorze panują specjalne warunki, które umożliwiają lepsze dotlenienie całego organizmu. Tlen jest łatwiej uwalniany z hemoglobiny. Wodór występuje tu w większym niż na zewnątrz stężeniu, więc spowalnia podziały komórek i działa antyoksydacyjnie - zwalcza wolne rodniki, które przyczyniają się do starzenia komórek. Sesja odbywa się w pomieszczeniu o podwyższonym standardzie.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sesję w komorze normobarycznej o podwyższonym standardzie, dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa sesja?
Zabieg potrwa około 2 godziny.

Tlenoterapia jest bardzo korzystna dla zdrowia, ponieważ:
-wspomaga leczenie ran i chorób skóry,
- znacząco spowalnia starzenie się organizmu,
- wspomaga szybkie odchudzanie,
- przyspiesza metabolizm,
- znacznie poprawia wydolność fizyczną.
- znakomicie pomaga w regeneracji organizmu.

Czy wiesz, że…
Jest to pierwsza certyfikowana komora normobaryczna w Trójmieście! Panuje w niej unikalna atmosfera, poziom tlenu wynosi do 40%, wodoru do 0,5%, dwutlenku węgla do 1,9%, a to wszystko odbywa się w podwyższonym ciśnieniu aż do 1500 hPa.

Sesja w Komorze Normobarycznej dla Dwojga VIP sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla małżeństwa, prezent ślubny

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla brata lub siostry? A może zastanawiasz się co podarować dziadkom na rocznicę ślubu? Sesja w Komorze Normobarycznej dla Dwojga VIP to świetny podarunek, który pomoże odpocząć obdarowanym np. po trudach wesela! Jest to również świetny upominek z okazji urodzin lub Świąt Bożego Narodzenia! Voucher na zabieg w Gdańsku to okazja, by spędzić czas w sposób ekskluzywny, dbając przy tym o zdrowie w najlepszy możliwy sposób.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zabieg odbywa się w specjalnie wydzielonej strefie o podwyższonym standardzie. .Organizator zapewnia wodę do picia. Z komory nie powinny korzystać osoby:z chorobami uszu, z aktualnie trwającymi infekcjami układu oddechowego i zatok, chorobami zakaźnymi, w ciąży, osoby z rozrusznikiem serca, po przebytych operacjach płuc/innych zabiegów w obrębie klatki piersiowej, po zapaleniu nerwu wzrokowego, cierpiące na krwotoki, drgawki, z gorączką.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Normobaric Clinic

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.