Sesja w Komorze Normobarycznej dla Dwojga VIP | Gdańsk

0.0 0 Opinie

Sesja w Komorze Normobarycznej dla Dwojga VIP | Gdańsk


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

359,99 zł

359,99 zł

O prezencie

Szukacie ekskluzywnego zabiegu, który zaskoczy Was pozytywnymi efektami zdrowotnymi? Zastanawiacie się jak w wygodny sposób wzmocnić kondycję fizyczną lub zdrowo dotlenić organizm? Zapraszamy na niepowtarzalną Sesję w Komorze Normobarycznej dla Dwojga w wersji VIP. Możliwość odbycia bezinwazyjnej tlenoterapii, która zbawiennie wpływa na cały organizm, to sprawdzony sposób, by powiedzieć “tak” dla zdrowia! W komorze panują specjalne warunki, które umożliwiają lepsze dotlenienie całego organizmu. Tlen jest łatwiej uwalniany z hemoglobiny. Wodór występuje tu w większym niż na zewnątrz stężeniu, więc spowalnia podziały komórek i działa antyoksydacyjnie - zwalcza wolne rodniki, które przyczyniają się do starzenia komórek. Sesja odbywa się w pomieszczeniu o podwyższonym standardzie.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sesję w komorze normobarycznej o podwyższonym standardzie, dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa sesja?
Zabieg potrwa około 2 godziny.

Tlenoterapia jest bardzo korzystna dla zdrowia, ponieważ:
-wspomaga leczenie ran i chorób skóry,
- znacząco spowalnia starzenie się organizmu,
- wspomaga szybkie odchudzanie,
- przyspiesza metabolizm,
- znacznie poprawia wydolność fizyczną.
- znakomicie pomaga w regeneracji organizmu.

Czy wiesz, że…
Jest to pierwsza certyfikowana komora normobaryczna w Trójmieście! Panuje w niej unikalna atmosfera, poziom tlenu wynosi do 40%, wodoru do 0,5%, dwutlenku węgla do 1,9%, a to wszystko odbywa się w podwyższonym ciśnieniu aż do 1500 hPa.

Sesja w Komorze Normobarycznej dla Dwojga VIP sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla małżeństwa, prezent ślubny

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla brata lub siostry? A może zastanawiasz się co podarować dziadkom na rocznicę ślubu? Sesja w Komorze Normobarycznej dla Dwojga VIP to świetny podarunek, który pomoże odpocząć obdarowanym np. po trudach wesela! Jest to również świetny upominek z okazji urodzin lub Świąt Bożego Narodzenia! Voucher na zabieg w Gdańsku to okazja, by spędzić czas w sposób ekskluzywny, dbając przy tym o zdrowie w najlepszy możliwy sposób.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla dwojga. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zabieg odbywa się w specjalnie wydzielonej strefie o podwyższonym standardzie. .Organizator zapewnia wodę do picia. Z komory nie powinny korzystać osoby:z chorobami uszu, z aktualnie trwającymi infekcjami układu oddechowego i zatok, chorobami zakaźnymi, w ciąży, osoby z rozrusznikiem serca, po przebytych operacjach płuc/innych zabiegów w obrębie klatki piersiowej, po zapaleniu nerwu wzrokowego, cierpiące na krwotoki, drgawki, z gorączką.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Normobaric Clinic

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.