Relaks w Japońskiej Saunie Skalnej dla Dwojga | Warszawa

Promocja
0.0 0 Opinie

Relaks w Japońskiej Saunie Skalnej dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

100,00 zł 120,00 zł -17%

100,00 zł -17%
120,00 zł

O prezencie

Dalekowschodnie techniki relaksacyjne oraz metody utrzymania ciała w doskonałej kondycji są cenione na całym świecie. Teraz macie okazję skorzystać z jednej z nich dzięki japońskiej saunie skalnej - Ganbanyoku. Pozwólcie sobie na chwilę prawdziwego odprężenia!

Co obejmuje prezent?
60 minutowy pobyt w saunie dla dwojga w 44 °C oraz wodę z cytryna lub zielona herbatę w czasie przerw.

Jak przebiega realizacja?
Osoby obdarowane przebierają się po czym zostają zaproszone do sauny. W trakcie realizacji zaplanowane są 3 krótkie przerwy, aby nieznacznie ostudzić organizm, podczas których serwowane są napoje (można zabrać ze sobą swój ulubiony napój).

Czym ta sauna różni się od innych?
Sauna Ganbanyoku jest sauną niskotemperaturową i nagrzewanie ciała następuje powoli, ale głęboko. W trakcie przebywania we wspomnianym pomieszczeniu leżymy na ciepłych płytach z kamienia wulkanicznego, które stymulują krążenie i przyspieszają metabolizm, ale nie zaburzają rytmu serca. Ciało wydziela przy tym inny niż w zwykłej saunie rodzaj potu, zwany przez Japończyków „potem perłowym" (bez specyficznego zapachu). Sauna japońska aktywizuje metabolizm, wspomagając redukcję wagi. W ciągu godzinnego zabiegu Ganbanyoku można spalić od 700 do 1 500 kalorii.

Relaks w Japońskiej Saunie Skalnej dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na Walentynki, podarunek na imieniny.

Nie masz pomysłu na prezent dla pary? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Relaks w Japońskiej Saunie Skalnej dla Dwojga to niebanalny prezent, który z pewnością zaskoczy Obdarowanych. Postaw na voucher prezentowy i zafunduj swoim bliskim niezapomniane przeżycia. Nasza propozycja to oryginalny prezent, który wyróżni się wśród reszty upominków.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: choroby układu krążenia, choroby ostre i przewlekłe przebiegające z podwyższeniem temperatury ciała, nadciśnienie tętnicze, choroby organiczne układu nerwowego, płuc, nerek, wątroby, nowotwory złośliwe, grzybica skóry, stany zapalne organów wewnętrznych, nosicielstwo chorób zakaźnych, jaskra, wylewy podskórne, ciąża lub menstruacja, padaczka, stany psychotyczne, niedokrwistość, skłonność do krwawień. Czas przebywania w saunie to 45 minut z trzema krótkimi przerwami na ostudzenie ciała i uzupełnienie płynów (serwowana woda z cytryną lub zieloną herbata, możliwość zabrania swojego ulubionego napoju z domu).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Lewitarium

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Piotr

Świetny relaks! Naprawdę polecam

Iwona

Przyjemnie, cieplutko, miło

Ewa

Mile spędzony czas w miłym schludnym miejscu, zgodnie z oferta i oczekiwaniami

Marta

Taki relaks polecam wszystkim:)

Katarzyna

Bardzo fajny prezent. Można się odpocząć i zrelaksować się.

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.