Relaksująca Kąpiel Solankowa dla Dwojga | Poznań

1 2 3 4 5 (16)
Poznań
2 os.

75 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kąpiele świetnie relaksują - wie o tym każdy, kto zanurzył się w ciepłej wodzie po pełnym trudów dniu. Jest wiele sposobów na pogłębienie relaksu w wannie - piana, świece, kadzidła... Żaden z nich nie jest jednak tak skuteczny jak Relaksująca Kąpiel Solankowa! Zanurzcie się w wodzie zawierającej jony sodu, chloru, związki siarki, magnez, wapń, potas, dwutlenek węgla oraz siarkowodór. Poczujcie jak Wasze ciała opuszczają toksyny i przeżyjcie dogłębne odprężenie. Przekonajcie się, jak bardzo wzmocni i odżywi się Wasza skóra! Sprawdźcie ile energii i wigoru potrafi wyzwolić wspólna kąpiel w SPA. Poprawa samopoczucia i pożegnanie ze stresem gwarantowane!

Prezent obejmuje:

  • Jedną kąpiel solankową dla dwóch osób.

Oryginalny prezent dla pary to twardy orzech do zgryzienia. Ciekawy prezent pod choinkę spędza Ci sen z powiek? Otwórz nasz katalog marzeń i wybierz fajny upominek dla swoich bliskich. Relaksująca Kąpiel Solankowa dla Dwojga to strzał w dziesiątkę. To nie tylko voucher na prezent, lecz także recepta na dobrą zabawę i trwałe wspomnienia. To przeżycie to romantyczny prezent na urodziny, rocznicę lub Walentynki! Karta Podarunkowa Termy Maltańskie pozwala zamienić marzenia na wspomnienia i cieszyć się życiem.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

20 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje jedną kąpiel solankową dla dwóch osób. Na realizację należy przybyć 15 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności