Poznaj Strzelanie | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce (okolice)
1 os.

98 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz nauczyć się obchodzenia z bronią? Strzelectwo to piękny sport dla ludzi, którzy potrafią panować nad temperamentem. Jeżeli chcesz osiągnąć dobry wynik, będzie to wymagało od Ciebie skupienia i opanowania nerwów – tylko wtedy uda Ci się posłać wszystkie kule prosto w czarne pole. Jeżeli natomiast masz potrzebę rozładowania emocji i wolisz pobawić się w szalonego rewolwerowca, nie powstrzymuj się i opróżnij cały magazynek. Jakkolwiek będziesz strzelać, świetną zabawę masz gwarantowaną!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: opiekę zawodowego instruktora, 50 naboi kalibru 5,6 mm oraz tarcze. Dodatkowo otrzymuje się rabat w wysokości 10% na Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie.

Na czym polega rola instruktora?

Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy strzelnica jest kryta?

Do wyboru są dwie lokalizacje: Strzelnica w Jędrzejowie (okolice Kielc) lub Strzelnica w Warce - obie strzelnice są odkryte. 

Strzelectwo nie jest zabawą wyłącznie dla facetów. Jakkolwiek taki prezent dla mężczyzny, jest z pewnością wskazany, to podarunek ten równie często przypadnie do gustu paniom. Kobiety lubią czasem mieć poczucie mocy – trzymając naładowaną broń, właśnie to dostają. „Poznaj Strzelanie” to ciekawy prezent dla każdego, kto lubi niecodzienne rozrywki.


Miejsce realizacji

Kielce (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas strzelania. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Warunkiem realizacji prezentu jest podpisanie oświadczenia o świadomości ryzyka związanego z użyciem broni palnej.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.