Paintball Laserowy – Rozgrywka dla 4 osób (30 minut)

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
4 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie potraficie funkcjonować bez ekstremalnych uczuć i potrzebujecie ich, jak tlenu? Chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę? Paintball Laserowy - Rozgrywka dla 4 osób jest stworzona własnie dla Was! Poczujcie industrialny klimat... Skradajcie się, chowajcie oraz atakujcie z zaskoczenia swoich wrogów w labiryncie. Używajcie strategii, by uniknąć przegranej! Nie dajcie się wrogom - weźcie do ręki karabiny laserowe i stoczcie potyczki na arenie. Stwórzcie plan, który zaprowadzi Was do zwycięstwa. Pamiętacie o specjalnej taktyce... Laser tag przeniesie Was prosto z wirtualnej rzeczywistości do realnego świata taktyki, działania zespołowego i emocji. Obudźcie w sobie ducha rywalizacji. Wszystko w Waszych rękach!

 

Prezent obejmuje:

  • 30 minut intensywnej rozgrywki,
  • Specjalistyczny sprzęt. 

 
Karta podarunkowa w formie przeżycia? Dlaczego nie! Paintball Laserowy - Rozgrywka dla 4 osób nadaje się na upominek na każdą okazję - zarówno na prezent na Dzień Ojca, jak i Urodziny, Imieniny oraz Święta. Podaruj przeżycie i spraw radość bliskim. Zapewnij im niezwykłe wspomnienia!

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut (sama rozgrywka trwa 20 minut)

Informacje dla oglądających

4 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zastrzega sobie możliwość tworzenia grup do 10 osób. Udział w zmaganiach mogą wziąć dzieci od 7 roku życia.Opinie (1)

Dominik

Bardzo miła obsługa. Do rozgrywki wystarczy założyć opaskę na głowę i wziąć do ręki broń - nie trzeba zakładać żadnych uniformów. Super sposób na aktywne, wspólne spędzenie wolnego czasu, niezależnie od wieku i wagi :) Polecam!

1
Dodaj opinię
Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności