Luksusowy Lot Balonem dla Dwojga | Balloon Expedition | Wiele Lokalizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju
2 os.

1999 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1999 zł

Lubicie "bujać w obłokach"? Wybierzcie się na Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga! Przenieście się do niezwykłej krainy Waszych marzeń i rozpocznijcie niezwykłą podniebną przygodę tylko we Dwoje. Pozwólcie sobie na wyjątkową chwilę zapomnienia i relaksu...Wejdźcie na pokład bajecznie kolorowego balonu, oderwijcie się od przyziemnych spraw i podziwiajcie przepiękne krajobrazy wybranych zakątków Polski. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą aparatu fotograficznego, bowiem lot balonem to niepowtarzalna okazja do zrobienia unikatowych zdjęć. Ciepłe promienie Słońca oraz niezwykłe, znane z dzieciństwa uczucie beztroski i wolności... tego wszystkiego doświadczycie podczas niesamowitego lotu powietrznym statkiem. Podnieście kotwicę i rozpocznijcie prawdziwe "bujanie w obłokach"!

 

Prezent obejmuje:

  • lot balonem na ogrzane powietrze dla 2 osób,
  • balon tylko dla dwojga, na wyłączność,
  • drobny poczęstunek po wylądowaniu,
  • tradycyjną lampkę szampana dla każdej z osób,
  • po zakończeniu lotu Ceremonię Chrztu na Aeronautę (pasażera statku powietrznego),
  • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu,
  • zdjęcie wysłane drogą elektroniczną,
  • transport na miejsce startu.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla pary? Nie wiesz, co podarować miłośnikom sportów lotniczych? Wręcz im wyjątkowy voucher na Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga! Ten niesamowity prezent sprawdzi się na każdą okazję: na Święta, Urodziny, jak i na Walentynki. Nie zastanawiaj sie dłużej - podaruj swoim bliskim niezapomniane przeżycie i ciesz się z nimi ich radością!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Sortuj wyniki: 12
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się przez cały rok. Balon jest na wyłączność dla obdarowanych. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Uczestnictwa w locie odradzamy kobietom w ciąży. Wykonawca posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na wykonywanie komercyjnych lotów balonem. Dokładne miejsce i termin startu – do ustalenia z organizatorem.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.