Luksusowy Lot Balonem dla Dwojga (sob.-nd.) | Wiele Lokalizacji

Zobacz film
5.0 5 Opinie

Luksusowy Lot Balonem dla Dwojga (sob.-nd.) | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubicie "bujać w obłokach"? Wybierzcie się na Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga! Przenieście się do niezwykłej krainy Waszych marzeń i rozpocznijcie niezwykłą podniebną przygodę tylko we Dwoje. Pozwólcie sobie na wyjątkową chwilę zapomnienia i relaksu...Wejdźcie na pokład bajecznie kolorowego balonu, oderwijcie się od przyziemnych spraw i podziwiajcie przepiękne krajobrazy wybranych zakątków Polski. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą aparatu fotograficznego, bowiem lot balonem to niepowtarzalna okazja do zrobienia unikatowych zdjęć. Ciepłe promienie Słońca oraz niezwykłe, znane z dzieciństwa uczucie beztroski i wolności... tego wszystkiego doświadczycie podczas niesamowitego lotu powietrznym statkiem. Podnieście kotwicę i rozpocznijcie prawdziwe "bujanie w obłokach"!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Widokowy Balonem dla dwóch osób. Lot możliwy jest w sobotę lub niedzielę. Osoby obdarowane będą jedynymi pasażerami balonu.

Ile czasu potrwa lot?
Lot potrwa około godziny. W zależności od warunków pogodowych może on potrwać 15 min. dłużej lub krócej.

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
Oprócz ekskluzywnego lotu balonem na wyłączność, w skład prezentu wchodzi również: drobny poczęstunek po wylądowaniu, tradycyjna lampka szampana, ceremonia chrztu na aeronautę (pasażera statku powietrznego), dyplom poświadczający miejsce lądowania oraz wysokość lotu, transport na miejsce startu, a także zdjęcia z lotu w formie elektronicznej.

Czy można na realizację zabrać dzieci?
Uczestnicy lotu muszą mieć powyżej 6 lat – osoby do 18 roku życia potrzebują opiekuna, który będzie wraz z nimi odbywał lot.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu balonem?
W locie nie mogą brać udziału kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Czy na realizację można zabrać znajomych?
Voucher dedykowany jest dla Dwojga, realizację w większej grupie należy ustalić bezpośrednio z Wykonawcą, wówczas należy wnieść również dodatkowe opłaty za kolejnych uczestników lotu.

Jak ubrać się na realizację?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie okrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła. Ze względu na to, że lądowanie odbywa się w miejscu przygodnym np. pole czy łąka dobrze być ubranym w długie spodnie.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Lot balonem – czy warto? Wrażenia i bezpieczeństwo.

Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent ślubny, prezent dla rodziców

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla pary? Nie wiesz co podarować miłośnikom sportów lotniczych? Wręcz im wyjątkowy Voucher na Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga! Ten niesamowity prezent sprawdzi się na każdą okazję: na Święta, Urodziny, jak i na Walentynki. Nie zastanawiaj się dłużej - podaruj swoim bliskim niezapomniane przeżycie i ciesz się z nimi ich radością!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Lot odbywa się na wyłączność, co oznacza, że osoby obdarowane są jedynymi pasażerami balonu. Realizacja możliwa w soboty i niedziele. Minimalny wiek uczestnika: 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Maksymalna waga jednego uczestnika to 105 kg.5.0 5 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 11

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.